Bazı insanlara çok yakın hissediyorum

sanalda konustugum halde bazı insanlara karşı çok yakın hissediyorum. Yakınımda olan çoğu insandan daha iyi anlaşıyorum hatta tabi güven meselesi var gercekte nasıl olduklarından hicbir zaman emin olamamak gibi biseyde var. Peki siz sanaldan tanıstıgınız insanlarla iyi iliski kurabiliyor musunuz ?

0|0
810

En İyi Erkek Görüşü

• sanalda sanırım dogru söyleyen insan cok az kişilik cok zor belirlenir kişi kötü yanlarını hep gizler kültür alınan bilgilerin kişiliğe yansımasıdır sanalda bunubelirlemek cok zor kişilerin kişilikleri hakkında bkesin yargıya varmak için reelde mutlaka görmek tanımak lazım. örnegin sanalda bir bayanla tanıştım özelime geldi 2 görüşmemizde transeksüel oldugunu ilşki teklif ettigine bizzat kendim şahit oldum tabiki hemen ret ettim sanalda yargıya varmak için 2 kere düşünün

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• ımm, yani, evet. samimiyetlerine güveniyorum.

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar kendilerinim reel ortamda bu kadar rahat ifade edemedikleri için olabilir. Ama benim için reelide bir sanalıda.

0|0
    0|0
  • Genelde evet,

Nabza göre şerbet diyelim

0|0
    0|0
  • kelimelerin gücü diyebiliriz buna. frekans tutarsa tabi.

0|0
    0|0
  • uzmanlık alanımdan gelmiş.asosyal biri olarak tek ilişki mecram burası :d

0|0
    0|0
  • mümkündür be kardeşlik sen kur tabi muhabbetceezini.

0|0
    0|0
  • bu bana göre asosyal bir insan oldgnun göstergesi..

0|0
    0|0
  • kurduğum bir kız vrdı 3 ay çıktım sonra bıraktı gitdi aam güzeldi walla.ss

0|0
    1|0
  • 5 yıldır beraberim sevgilimle internette tanıştık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tanımadıkların daha yakın gelir çünkü tanımamışsındır.

0|0
    0|0
  • realde nasılsam burdada öyleyim ve sanalda burda diyim erçekten sevdiğim güvendiğim arkadaşlarım oldu

0|0
    0|0
  • onlar insan değil mi neden kuramayalım

0|1
    0|0
  • arada oluyo yaw :D

0|0
    0|0
  • Sanalada daha rahat oldugum icin bende öyle yim daha kolay arkadaslik kuruyorum...yazarak kendimi daha iyi ifade ediyorum bide...bazen tanimadigin birine icini dökmek cok iyi geliyor :)

0|0
    0|0
  • Bazen banada oluyo

0|0
    0|0
  • aynı beni anlatmışşsın. valla burda kısa sürede tanıdıgım bir çok kişi inan reelde yıllarca tanıdıgım insanlardan çok daya yakın ve değerli benim için gerçekten adam gibi adam insanlar var.

0|0
    0|0
  • valla ınsan her yerde ınsandır.. varsa bir şeyı çıkar kokusu

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;