V. gelistirme ile ilgili genel durum hakkında?

rkadaşlar yaklaşık 5 aydır falan bulk yapıyorum tabi çok düzenli olmadı düzensiz tarafı protein oranim dışinda fazla dikkat edememiş olmam beslenmeye ve gogus ve sırt hareketlerine son iki ayda başlamış olmam bunun dışında fene değildi yaklaşık haftada yarım ila bir kilo alarak bu zaman zarfında 74 kilodan 83-84 kiloya çıktım haliyle yağlanma oldu belim 84 cm lerden 90 a çıktı fakat daha önce bu bel olcusundeyke. 78 kiloydum şimdi 84 yani dicem 3-4 kilo kas ekledim son bir hafta hastaydim göbeğinde baya yağlanma oldu siktigimda karın kaslarım çıkıyor ama artık define olma zamanı geldimi sizce ne dusunuyorsunuz. gogus kası hariç kol ve omuzda güzel hacimlenme yakaladim göğüse yeni başlamış sayilmamdan fazla bir değişim yok acaba zayiflarkende göğuse hacim kazandirabilirmiyim ve genel durum hakkında ne dusunuyorsunuz

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• bulk dönemini abartmamak lazım define ol derim ben

0|0
    0|0
    • kardeşim aslında istediğim gelişimide gosteremedim ama palanim su define olduktan sonra yavaş yavaş bir büyüme yapmak istiyorum belki 3-4 senelik kaloriyi yükselmeden proteine falan dikkat ederek ne dersin

• öğünlerinde proteinin gramına dikkat et ve mutlaka yanına iyi karbonhıdrat al.. kalori çok muhım degıl zaten agır ıdmanlar yapacagın ıcın yaglanmazsın

• anladım teşekkür ederim

• Boy kac

0|0
    0|0
  • Simdi tabi sistigin icin zatiflarsan hacmin dusecek cok tekrar yaparak biraZ kaslarini saglamlastir

0|0
    0|0
    • hacim duser tabiki de yani artık zayiflamam gerekiyomu onu bilemiyorum

• yani zayiflayyimmi aslında biraz daha kassam olabilirdi artık göbek çıkacak

• Hayir yeme temponu bozma sadece calisma seklini degistir.

Yükleniyor... ;