Sporcu kaslı abilerim fit sporcu ablalarim bugün spora başladım 35dakika 3-4 ile başlayıp 7 ye çıktım 100 kalori?

Verdiğim yazıyor neler yapmalıyım ki günde yarim kilo verebileyim?

Güncellemeler:
168 e 57 kiloyum acaba veremez miyim günde yarim kilo çok mu zararlı olurki

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermek istiyorsan %60 ı diyet-beslenme %40 ı egzersizler. Gunluk kalori alimini azaltmazsan istedigin kadar kos kilo veremezsin. Ezgersiz işin performans kismi

1|0
    0|0
    • Egzersizlerle gunluk kalori ihtiyacini arttiricaksin dusuk kalorili besinlerle beslenerekte kilo vericeksin. Seker falan cok tuketme meyve sulari falan sekerli yiyeceklerden uzak dur

• Surelerini tam olarak ne kadar yapmak gerektigini soyleyemem isin uzmani degilim :D ama kendine gore ayarlarsin once kendi vucudunu tani

• Aaa çok tesekkur ederim sjsjs

En İyi Kız Görüşü

• gunde yarim kilo vermek senin icin sagliksiz bisey

1|0
    0|0
    • Günde ne kadar verilir ortalama

• spor yaparken zaten verirsin biraz biraz toparlanirsin tutup deli gibi diyet yapicam diye kendi sagligini riske atma sporunu yap inan hic biseyin kalmaz

• Çok teşekkür ederim dediklerinizi aklımda tutacagim

Erkekler Ne Diyor 3

• gunde yarim kilo gercekci bir hedef olmaz. ustelik gunluk hedef koyman da dogru olmaz. tartiya en az haftada 1 çık

1|0
    0|0
    • Sanırım sporla ilgilisiniz acaba 1 kadın benim kilomdakilerden bahsediyorum 1hafta yağdan ortalama ne. kadar verebilir çünkü erkeklerin kilo vermesi daha zormus sanirim

• Olabilir shsh

• sen onu 10 felan yapsaydın

1|0
    0|0
  • gunde yarim kilo cok fazla

1|0
    0|0
    • Ne kadar veriliyor ortalama merak ettim ama ve kaostan kilo vermemek için neler yapmaliyim

• Hahaha elimden geleni yaparım umarım çökmezz😊

• çökmemesi dileğiyle başarılar :)))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;