Arkadaşlar fitness başlayalı 1 ay oldu tahminen kaç ay sonra hatlar belirginleşir (Resimli) ?

Arkadaşlar dediğim gibi 1 ay oldu. başlayalı 66 kiloydum boyum 1.80 şu an 70 kiloyum. hedefim 75. Fitness ile uğraşanlar varsa tahminen kać ay sonra hatlar belirginleşir six pack , Adonis , göğüs , omuz felan ne zaman kendini gösterir? beslenmeye dikkat ediyorum sublementlerim de var. Protein tozu , BCAA , Creatin , Glutamin felan.

Arkadaşlar fitness başlayalı 1 ay oldu tahminen kaç ay sonra hatlar belirginleşir (Resimli) ?

Güncellemeler:
Ölmez sağ kalırsak 6 Ay sonra tekrar görüşürüz o zaman 😄
Herkese yorumları için Teşekkürler

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hacim yapmak zorlu bır surec dmektır.. supplementler sana sadece destek verecektır bu yolda sen öncelıkle temel beslenmen ve ıdmanlarını sağlam yapmalısın.. temel olarak 8-10tekrar aralıgında maxımum agırlıklarla çalşmalısın nekadar agır ıdman yaparsan okadar gelişim için yıkım oluşturmuş olursun.. kg basına enaz 2grm proteın ve kompleks karbonhıdrat alacasksın ve saglıklı yaglar.. enaz 7-8saat kalıtelı uyuku uyuyacaksın.. en doğru yolda hacim bu sekılde yapabılırsın.. agırlık ıdmanlarını uzun suredır yapıyorsan kas kutlen okadar yava gelışıcektır demektır. zira max hacim 1. yılda olur daha sonra bu oran düşer

0|1
    0|0
    • Aynen hocam birde şöyle bir rahatsızlığım var. Kol çalışırken 1-2 hareket 3 tekrar felan yapınca hemen pump oluyo. Sonraki hareketlerde ağır kaldıramıyorum. Sanki boşuna çalışmışım hissi oluyo

• zamanla sinir sistemin güçlenecek böylece kuvvet oluşacaktır

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 sene çalış

0|1
    0|0
    • Bırakmayı düşünmüyorum zaten 1 yıldan erken olmaz mı?

• 6-7 aydan sonra belli olur.

0|1
    0|0
  • 1 ay sonra gosterir hafiften eğer disiplinini bozmazsan da 6 ay sonra taş gibi vücudun olur.

0|1
    0|0
    • O zaman desene yaza bomba gibi olurum Allahın izniyle 😅

• 6 ay

0|1
    0|0
  • 1 yıla olmaya baslarsın tam anlamıyla

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;