Evde çalışarak böyle karın kaslarına sahip olmak mümkün mü?

Evde çalışarak böyle karın kaslarına sahip olmak mümkün mü ? Soru başlıkta zaten. Hatta bunun kadar olmasa bile olur yani. Sadece şekillenmesini istiyorum. Evde ağırlık falan var.
Önerebileceğiniz bir hareket, video var mı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz diyenlerin yorumlarina hic bakma sen canim 😊 ayni kaslara sahibim öncelikle bunu soyliyim. Günde sadece 15 mekik ile 6 ayda evde yaptim. Olur yani yaninda ayrica baska egzersizlerde yap

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• . mekik çekerek sadece karın kaslarını çalıştırısın.. karın kasların çalıştıgı zaman ustundekı yag tabakasına hıcbır fayda getırmez.. eger gobegım gıtsın dıyorsan bunu vucut yag oranını dusurerek yapmalısın.. yani gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
  • Kadınların kaslanması doğal olarak çok zaman alır lakin yağ oranını düzenli çalıştığın takdirde düşerebilirsin kasların definli (parçalı görünmesi) için yağ oranı düşüklüğü gerekli. Ayrıca beslenme şeklinde değişmesi gerekli bir video bırakayım😊 https://youtu.be/vkKCVCZe474

1|0
    0|0
  • Paige Hathaway diye bir kadın var fitness uzmanı. Onun videolarını izleyebilirsin Facebooktan ve İnstagramdan. Ayrıca kendisi diyet ve egzersiz programları satıyor. İlgileniyorsan sitesini bir kaç araştırmayla bulabilirsin.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/.../...6d295f6a1c.jpg

1|0
    0|1
  • Bol bol mekik. mekik çeşitleri var youtubdsn ya da play store ya da ios tan programlarida var bak bak çalış setleri felan herşeyi yazıyor.

1|0
    0|0
  • Olunabilir ama kadınlara yakıştırmıyorum ya itici geliyo bana

1|0
    0|0
  • olur neden olmasın yeter ki çalış

1|0
    0|0
  • sana bağlım ama evde motive olamazsın

1|0
    0|0
  • karın kaslarının gözükmesi için evet karın kası için egzersizler şart ama şunu unutmamak lazım karın kaslarının gözükmesi için yağ oranınızın düşük olması gerek %10 %9 - 8 gibi yağ oranınız düşük olmazsa sabahtan akşama kadar uğraşsanızda gözükmez.

1|0
    0|0
  • Herkes spor uzmanı olmuş. Beslenme olmadan fitness olmaz. Öyle sadece mekikle de bu karın yapılmaz.

1|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • evde degil gymde de calissan mukun degildir bu vuccutlar anaboli steroid dedigimiz ilaclar neticesinde ulasilabilecek olculerdir

1|0
    0|0
  • Zor.

1|0
    0|0
  • Yok degil

1|0
    0|0
  • düzenli olarak koşarsan olur, ağırlık kaldırma, koşarak bu vücudun aynısını kolayca yaparsın

1|0
    0|0
  • Herturlu yaparsin yeterki calis.
    Salondakilerde senden cok farkli seyler yapmiyorlar merak etme

1|0
    0|0
  • Mumkun de kadınlara kas yakismiyor kadinsiliktan uzaklasiyorsunuz

1|0
    0|0
  • Vücutta en zor çıkan ve uğraş gerektiren kastır, sixpackler. Ben 1 sene de çıkardım, çok çalışarak, öyle haydi demeye sixpack olmaz. 😄

1|0
    0|0
    • Ya aslında kas yapayım meselesi de değil hani şekillesin birazcık gibisinden

• İş zaten orda. 😅 Şekillenirse bu iş bitmiş demektir, asıl zor olan altyapıyı oluşturmak, sen çalışmalara başla, şekillendiği zaman bırakırsın. Zaten daha da şekillenirse sixpack olur, bu senin elinde.

• Teşekkür ederim :)

• Olamazsn knak cok zor

1|0
    0|0
  • yaparsin sen aslansin.😂

1|0
    0|0
  • mümkün

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 13

• Mekik çekçiler gelmiş gene bir halt bildikleri yok
    Evde olur karın kasına sahip olmanın kuralı yediklerinden geçer isterse 200 tane makinenin olduğu salona git kasların olmaz. Temiz beslenip yağ oranı düşürüceksin sevdiğin tüm abur cuburlardan vazgeçmen lazım

1|0
    0|0
  • Mekik çek olur birde bunun başka hareketi var ama Şu an tarif edemem 😄 spor salonunda başka bir şey mi yapıyoz sanki

1|0
    0|0
  • mümkün ama sıkı bir çalışma gerektirir.

1|0
    0|0
  • Jillian michaels killer abs youtubedan bakabilirsin.

1|0
    0|0
  • Mümkün değil

1|0
    0|0
  • evet calisiren spor yaparsan olur

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Mekik çek şınav çek çekemezsen yarım şınav da olur

1|0
    0|0
  • Playstore da egzersiz program lari var onlardan biri ne uyum sağlar san istediğin noktaya varirsin

1|0
    0|0
  • Pek değil.

1|0
    0|0
  • önemli olan kas neyim değil göbek erise yater valla bence

1|0
    0|0
  • Mümkün sadece istikrarlı olmalısın

1|0
    0|0
  • yok. s. s