Protein tozu hakkında bilgililer bir içeri gelebilir mi?

Artık protein tozu kullanmam gerek arkadaşlar hoca şunları söyledi: Nuntred core whey
Ultimate prostar whey
Premium whey
Siz kullandıysanız falan yorum yapabilir misiniz veya başka önerebilir misiniz?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• neden kullanman gerekiyormus? bir de bu markalar spor salonunda satilanlar mi?

0|2
    0|0
    • Yok spor salonunda satılmıyor bizde. Sadece öneri verdi. Yaklaşık 6 aydır yapıyorum yeterli protein almama rağmen son zamanlarda gelişmem bir hayli düşük. Artık kullanman lazım dedi.

• Bcaa mevcut içinde yoksa ayrıca ondan alacaktım

• ayri al proteini fazla alip da bobreklerini ekstra yorman sagliklk degil. o rehberleri oku yeterince bilgilenirsin rastgele spor yapma kendin bilgilen de yap cok daha cabuk gelisim gorursun

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• neye göre kullanman gerek tabi biz burda ne desek boş senide anlıyorum bende ilk aldığımda çok etkili bişey gözüyle bakıyordum ama emin sağlam beslenmediğin sürece çokta bir etkisini görmeyeceksin diyelim bu ay protein ihtiyacını karşılayamadın toz aldın diğer ay da karşılayamadın toz aldın sonraki aylar ne olucak her ay en 200tl üretici firmaya bağış yapmaktan başka bir şey olmayacaktır emin ol al kullan dene daha iyi anlayacaksın

0|0
    0|0
    • Çok titizim o konuda her gün proteinimi tam alırım. Ama ben de anlayamadım neye göre kullanmam gerektiğini. Haftada 4 spora gidiyorum ve gelişme 0 a yaklaştı.

• Proteine çok takılma kalorilerini arttır gözle görülür gelişim olucaktır

• Optimum gold standart whey tek gecerim

0|1
    0|0
  • Bunlardan hiçbiri tanındık marka değil

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;