Yeni gelen spor hocasının gay olduğunu iddia ediyorlar başka spor salonunamı yazılsam?

2.5 yıldır bu salona gidiyorum şimdi değiştirmeye kalksam herşey sil baştan olacak adamın gay olması sinirlerimi bozdu diğer arkadaşlara da söyledim 3 5 ay sonra bırakıcaz zaten fazla muhatap olmayız sporuna bak sen diyorlar sizce napim? Konuşurken ağzımın içine giriyor resmen dövmemek için kendimi zor tutuyorum

Güncellemeler:
Rahat çalışamıyorum adamın gözü sürekli bizde ya sabır diye diye antrenman yapıyorum
Bu kadar sığ olmayın adam bizi izlerken salyaları akıyor resmen diyorum halen zararı ne diyor gerizekalılarr

0|0

En İyi Kız Görüşü

• fazla muhattap olmamaya calis isine bak sabredemezsen son care o spor salonuna gitmezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• off tamam o da sana aşık o salonu terk et ve hocaya daha fazla acı çektirme

0|0
    0|1
    • Şu soruyu götünüzlee okumayın

• Sana laubalilik yap diyen oldu mu? canımlı cicimli konuşma yüz vermeye gelmiyosunuz

• orda ilerizekalı yazmıştım ks sağolsun iyi çevirmiş

• Belkide yanlış yapıyor Muş'unuz düzeltilebileceğiniz bir hareket bar mı diye bakıyor bence gereksiz kuruntu ayrıca hay bile olsa sanki hepinizi birden mi kesiyor saçma

0|0
    0|0
  • Gay olabilir. Sana zararı ne?

1|1
    0|0
    • O ortamda bulunması rahatsız ediyor yeterli sebep değil mi?

• Ses tonuna bir şey diyemem ama şikayet edebilirsin ya da biraz daha sabredin

• KOca salonda bula bula bunu mu takmis kafaya

• oyle olsa nolacak ya korkma yemez seni

0|0
    0|0
  • hahahahhssgsgsgs zor bir durum tabi

0|0
    0|0
  • Senden hoşlanıyor🙊

0|0
    0|0
  • iftiradır ya

0|0
    0|0
    • Değil belli ediyor zaten

• sizn müsaade etttiğiniz kadar yavsaklık yapabilir. salon değiştirmelik br durum yok bence.

• Ya of gay olsa bile sana mı bakacak hahahah

0|0
    0|0
  • Sen şizofren misin anlamadım ya da milleti trollüyorsun yok yengem kaslarıma bakıyor yok gay hocam beni mikti bu ne ya

1|1
    0|2
    • Troll olduğunu nerden biliyorsun? bir bokk bilmeden olaylara maydanoz olma

• Gizliden bir çık uzun uzun tartışalım senle amınaa koydumununn kezosunaa bak herkesi kendiniz gibi trolcümü zannediyosunuz lan siz

• birbirinize kufur etmeyin, hayatta yapilacak onca iyi sey, basarilacak onca is varken utanmadan bos bos islerle sacma olaylarin pesinde kosuyorsunuz, gercekten bos plastik sise'nin bu dunyaya faydasi sizden daha coktur, ikinizinde ilacla uyutulmasi topluma faydadir

• sana ne adamin cinsel tercihinden

1|0
    0|1
    • Böyle şeylere saygı duymam ki spor salonu gibi bir yerde bide

Erkekler Ne Diyor 10

• Sana güzel bir taktik verim kanka o salona kız arkadaşınla git bakalım yakın temas ta bulunun birbirinize bakalım ne halt yiyecek bu sefer.. Aynı tutumu sergilerse kızın yanında da dumbell çalışıp kafa göz gir..

0|1
    0|0
    • Bizim grupta kızlarda var zaten devamlı yanımdalar alay konusu olduk entreman yaparken biriyle sevişim bari adamın uzaklaşcağı yok

• 😂 Valla iyi edersin birisiyle yakınlaş en iyisi yani yapış dudaklara tenha bir yerde o dönme dolapta görsün sizi o anda ayarla seneryoyu şimdiden 🎯

• Kim seni tutuyor o salonda koca salonda seni niye taksın kafaya demekki onun ilgisini çekecek bişey yaptinki sana bakıyor o kadar kadın erkek var sana bakıyor ilginç suçu kendinde ara ne yaptinki bakiyor

0|0
    0|0
  • İnsanları cinsel tercihine göre yargılamamak lazım sana dokunmayan yılan 1000 yıl yaşasın modunda ol, hayranlık duyabilir o konuda yapabilecek bişey yok ama sana dokunmuyorsa bişey yapma :D

0|1
    0|0
  • çok şey yapmıyorsa önemseme bence hem çevrende ordadır

0|0
    0|0
    • insanların değiştiremeyeceği özelliklerinden ötürü dışlanmasını sevmem ama kendini bilmezse dediğin gibi rahatsızlık veriyorsa ben ayrılırdım

• Kiz olsaydi gene ayni birakacak miydin? Adam da size tecacüz etmeyecegine gore bosver

1|1
    0|0
    • KOca salonda kadın kızlar var bunu mu kafaya takmis madem bu kadar sinirleniyon calisma

• mesafeyi koru.

0|0
    0|0
  • Bu yüzyılın sorunuda homofobi heralde.

0|0
    0|0
  • Baska salona git ordan programa devam et bro

0|0
    0|0
  • Ayağını gaydır :)

0|0
    0|0
  • Gay değilim de ve bitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;