Fitnesa başlamalımıyım Öner'iniz varım?

Kilo vermek istiyorum diyet yapıyorum göbeğimle ilgili sıkıntılarım kalmıyor ama belim geniş simitlerimi hafif yok etmek ve bacak olsun Karın olsun haraket ettiğinde sallanmasın istiyorum. Fitnesa gitmek istemiyorum öncelikle yüzmeye gitmek istedim kayıtları dolu kick boks tekvando felan dedim tek başıma alışamam pilates de yalnızca sabahları var okul saatime uymuyor fitnes kilo aldırıyor adamı kaslı yapiyim derken hem kalıplaştırıyor hemde kas oranı arttıkça ağırlaştırıyor ama ben zayıflamak istiyorum ve genişlemek kalıplaşmak değil istediğim fizik sıkı olsun istiyorum tavsiye verir misin başlamalı mıyım? Veya yapmam gereken spor veya herhangi bişey önerir misiniz

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir. verdiğim değerler örnektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kadinlarda kas yapmak o kadar da kolay bisey degil. kaldi ki agir kilolarla da calisamicagina gore sıkılasmaktan öteye gitmezsin. adapte olduktan sonra daha aktif olabilcegun cardiolar yaparsin ve belinden kurtulursun

0|0
    0|0
  • baslama.

0|0
    0|0
  • Õnerim fitnessa basla

0|0
    0|0
  • evvet başlamalısın

0|0
    0|0
  • Kardiyo yap sadece

0|0
    0|0
  • baska tabi

0|0
    0|0
    • Fitnes kas için insan kas yaptığında da genişliyor ve benim hormonlar büyümeye gelişmeye açık şekilde fitnesa daha önce gittim sanki gittikçe kalıplaşıyorum gibi hissettim

• Anlaşıldı 😄

• vucut analizi yaptirdinmi hic

• fotoğraf?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;