Omuzlarımı genişletmem için yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar. Ben omuzlarımı genişletmek istiyorum internetten araştırdım bikaç harekete baktım sizce hergün yaparsam işe yarar mı? Bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse çok memnun olurum :)

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sen kendini nasıl daha iyi istiyorsan öyle iyisindir. Hergün omuz çalışılmaz. Maksimum 2 günde 1 calismani tavsiye ederim çünkü 48 saat kasların tamir bakım onarım süresidir. Omuz çalışmadan önce iyi bir Isınmak gereklidir. Omuz için ayarlanabilir Dumbell seti almanı öneririm. Çünkü düşük ağırlık ile ısınırsın daha sonra yükselirsin zamanla. Haraket olarak 5-10 haraket vericem bunlardan 5 tanesini yaparsın 1 antrenman içinde aralıklı olarak haraket değiştirirsin.

1|0
    0|0
    • Oturarak Dumbell itiş, oturarak omuz (deltoid) geri itiş, Dumbell yana acıs, one kaldiris, Arnold press, Kollar bükülü olarak Dumbell yana kaldiris, Dumbell korkuluk, oturarak Dumbell one kaldiris.

• Çok teşekkür ederim denicem bunları :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim geniş sayılabilir. Boksla uğraşmadan önce de sonrada ki fark omuz kalkıklığıydı yani omuz genişlemez ki sadece dikleşir bence. Tabi genişliyorsa da çok genişlemez diye düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • hergun yaparsan sakatlanirsin kaslarina dinlenme suresi tani. kamburlugun varsa dik duramiyorsan sirtini calistirmalisin omzuna ek olarak. prone cobra hareketini turkce bir videosunu bulup dedigi gibi harfi harfine yap cok faydasi olur

1|0
    0|0
  • millitary press.

1|0
    0|0
  • yuzmeye basla

1|0
    0|0
  • iki tane 5 er kiloluk dambıl al hergün yana doğru 20 şerden 4-5 set yap

1|0
    0|0
  • genişletme kötü durur