En son okuduğunuz kitabın 23'üncü sayfasının 4'üncü cümlesini buraya yazabilir misiniz ?

en son okuduğunuz, okumayanlar varsa da bulabildiği herhangi bir kitabın 23'üncü sayfasının 4'üncü cümlesini yazsın bakalım ne çıkıcak

0|0
4365

En İyi Erkek Görüşü

• ''Her gece ben talimdeyim.''

Kitap bu. link

Anı-biyografi türü okumayı seviyorum. Şu an 141. sayfasındayım.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. :D

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 64

• Tühhh..

Karanlıgın Elli Tonu`nu okumustum en son. Simdi dedim 4. cümlesinde kesin erotik bir seyler yazıyordur dedim ama... Bosuna umutlanmısım. Bak sen su sanssızlıga..

Söyle bir 150 veya 215 gibi birsey deseydin o zaman tutabilirdi belki erotik bir seyler.. :))

Neyse canım, ergen tavırlarını bir köseye bırakıp yazarsak;

" Neredeyse tadını alıyordum; aramızda adeta bir nabız gibi atarak bizi birbirimize cekiyordu. "

2|0
    1|2
    • Yalnız güzelmis bu yaratıcı soru. Ben de mi sorsam bunun bir cakmasını? Syf. 227, 7. cümlede ne yazıyor diye?

Cok canım cekti valla.. :))

Baya da cevaplayan var hani.. Ilginc.

• O -2 yi cakanlar kim Allah askına?

Okumaktan aciz insanlar sizi. Kıskanmayın veletler.

• Seriyi bitirdim :) cevabını okuyunca hatırladım sanki :D

• En son okuduğum kitap 18 sayfaydı; Cin Ali :/

6|1
    2|0
  • Azıcık doğru dürüst şeyler peşinde koşsanız... Şu kitabın bilmem kaçıncı sayfasının falanca cümlesi. Hah. Çok güzel oldu. Harika oldu ya. Muhteşem oldu.

Allah'ım sabreyle kulunu, zapt eyle delini...

1|0
    4|1
  • kalbindeki izleri silmek üzereydi

1|0
    0|0
  • ((( "Öfkelisin ama özünde çok acı çekiyorsun," dedi çok sakin bir sesle; anlamadığım hafif bir aksanı vardı )))

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer >>> Bence çok değerli ve hayatımda okudugum en güzel romanalrdan biridir ki ana hatlarını hiçbir zaman unutmucama eminim...

1|0
    0|0
  • Langdon zihninin karanlık köşelerini yoklarken yeniden pe-çeli kadını gördü. Etrafı cesetlerle çevrili kan kırmızısı bir nehrin kıyısında duruyordu. Ölüm kokusu geri gelmişti.

Dan Brown - Cehennem

2|0
    0|0
    • Hah.. Ben de bir kisiye bugün Dan Brown`un bir kitabi vardı da unuttum demistim. Ismini okuyunca hatırladım adını.

Sorabilir miyim, nasıl bir kitap? Alabilirim belki. Megavizyonda " En Cok Satanlar " listesinde 1.

Merak ettim..

• Hmm.. Ilginc aslında. Merak uyandırıyor insanda..

Ilginiz icin tesekkür ederim.

• rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• Romantizmi, en belirgin anlamıyla ifade eden, platonik aşkın izahıydı buharlanan, yeşil gözlerinin mesajı...

1|0
    0|0
  • Her yerde gösteriler yapılması için yaptığım bildirimlerden üç gün sonra, yani 31 Mayıs 1919 tarihli Harbiye Nazırı'nın şu telgrafını aldım:

1|0
    0|0
  • Naber La İşe Yaramaz.

1|0
    0|0
  • "Sonrası ise malum"

1|1
    0|0
  • String nesneleri cok sık kullanildiklari icin gosterim 1.2 deki ifade bir nevi kisaltma gibi dusunulebilir...

1|0
    0|0
  • Sarışınların zeki olduğunu kanıtlamaya çalışırken dip boyası gelen kadın seneryo yu ezberledi ve uzun bir yola çıktı..

2|0
    1|0
    • sanırım bu kitabı okumuştum. boş laflarla ego tatmini yapmak yerine oturup biraz kitap okursan, olabilme ihtimalı olan kişiliğini geliştirebilirsin diyordu. ama sen daha iyi bilirsin.

cevap vermeye zahmet ettiğin için teşekkür ederim :)

• şimdi laf mı soktun sen bana =)

• "Açıklayacaktım, ama kalabalık içinde olma ve dokunulma korkusunu pandomim yaparak anlatmak oldukça zor geldi."

Adam Fawer-Empati

1|0
    0|0
  • Yokluğuna sen razı iken, senin yokluğuna razı olmayan Rabbindir. Kimseler yolunu gözlemezken, "ille de sen!" diye varlığında ısrar eden Rabbindir: bilir O, hikmetli iş yapar.

Yazıyor :D

3|0
    0|0
  • İkinci binyılın ilk safhalarındaki sanat ve dolayısiyle fikir hareketlerinin gelişmesini yalnız küçük sanat eserleri üzerinde tespit etmek zorunda kalıyoruz.

1|0
    0|0
  • james dayanamayıp kızın yüzüne boşaldı.

2|2
    0|0
  • "Tek istediği sadece kestaneydi ancak yağmur yağmıyordu"

1|0
    0|0
  • Nickinin hakkını veriyorsun. :)

1|0
    0|0
  • gönderilen giyim eşyası, bir gün sonra çalılıkta bulunan siyah mendil..

polisiye :) adamlar katil arıyorlar

1|0
    0|0
  • Sanatın yükselişi her zaman devam edecektir.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44

Kızlar Ne Diyor 43

• "Evrenin güzellikleri ve sirlariyla iliski kurma kapasitemizi cocukluk dönemimizde kaybederiz."

2|0
    0|0
    • inanamıyorum aynı şeyi az önce düşünüp burada sormak için uzun bir yazı yazdım. kitabın adı ne?

• Zamanla şiiri, dünya hakkında sahip olduğum tasavvurların yedeğinde ve beklentilerimin doğrultusunda yazamıyacağımı anladım.

1|0
    0|0
  • aslında biz meleklerin kanatlı olan ışıktan varlıklar olarak düşündüğümüz için bize kanatlı olarak görünüyor melekler.

1|1
    0|0
  • Ohh be bir taşla iki kuş diye düşünüyordum : Hem öldükten sonra herkes benden bahsedecek hemde aşkimla lbirlikte ebedi mutluluga ulaşacagiz.

1|0
    0|0
  • Acetylcholin diffundiert über den synaptischen Spalt und dockt an der Postsynapse an nikotinerge Acetylcholinrezeptoren an.

1|0
    0|0
  • ''Susmuyor kadın,bir türlü susmuyor,sürekli birilerine bir şeyler anlatıyor ve hepsini benim odamın önünde yapıyor lanet olsun ki! ''

Pucca-ve geri kalan her şey :)

1|0
    0|0
  • Doğal olarak şarapçı drahoma için prense kazık attı,gene de karısının parasıyla borçlarını temizleyip,durumunu düzeltti.

1|0
    0|0
  • Şimdi beyni olan "akıllı" arabalar yapmak için beyin laboratuarlarına ciddi miktarda ödeme yapıyor.

Hiç üşenmedim rahatımı bozdum kalktım yerimden taaaaaa kitaplıktan aradım taradım buldum getirdim yazdım :(

1|0
    0|0
  • Fransizca dan tercüme : "Cünkü Ebu Bekir ve ailesi çok sabir gösterdirirdi ve Allah'a inanclari saglamdi." Kitap "Sevgi Peygamberi Muhammed (sav) Yazar Osman Nuri Topbas

1|0
    0|0
  • '' Mevcut politikaları sürdürseydik , Lübna 'la Suriye gibi olurduk . Birileri bize ' çık ' derdi , kuzu kuzu çıkardık ''

2|0
    0|0
  • gale başıyla homurtuların yükseldiği av çantamı işaret etti...

açlık oyunları serisi ikinci kitap alaycı kuş

0|1
    0|0
  • her unutanda unutulmadığını sandığın bir parçan kalır..

Kahraman TAZEOĞLU \ Kıyısızlar

2|0
    0|0
  • Melek Hanım'la Hasip Bey Birinci Dünya Savaşı patlak verene kadar Yeşilköy'deki konaklarında yaşadılar

1|0
    0|1
  • Sanki şatoda oturan karasevdalı biri,aslında evin en kuytu odalarından birine kapanması gerekirken kendini çevreye göstermek için çatıyı delip çıkmış ve doğrulup ayağa kalkmıştı.

1|0
    0|0
  • ama herşey gülmek ve çilekten ibaret değildi.Bilinmeyen kadının portresi-Vanora bennett

1|0
    0|0
  • "Elbise ayak bileklerine kadar düz katlarla iniyordu."

2|0
    0|0
  • Çocuğu görnce doğal olarak koku falan gitti tabi her güzelîn bir kusuru vardır bununda kusuru bol parfümü diye düşünmek lazım dedim

1|0
    0|0
  • önce,ortalığı kokutacak sandım ama hiçte öyle çıkmadı

1|0
    0|0
  • Her şey yıllar önce karla başladı.

1|0
    0|0
  • Hele Walter büyük oynayıp onu kaçırmaya çalıştıktan sonra böyle birşey yapacak hali yoktu.

senin için kitabı açtım baktım yazdım valla.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    23
Yükleniyor... ;