Futbol okullarinda yetenekli bir çocugun gelecegi varmi?

Benim yigenim 5 yasinda. acayip güzel oynuyor ya. şutlari falan müthis. top calmada da süper. iyide kalecilik yapiyo. enişteme diyorum. gönder şu cocugu beşiktaşa. futbolcu olsun bak gelecegi var. dinletemiyorum çildirtti beni. ayrica bir sürü dini gerekce sundu. futbolcu olmanin sakincalari var mi? Ciddi yorumlar lütfen

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben kendim futbol okulunda eğitmenim eğer hem gerçekten ilgisi varsa güzel bir futbol okuluna yollayın hem sporcu karakteri hemde yeteneğini ilerletmesini saglayabilirsiniz

1|0
    0|0
    • Yetenegi var ilgisi de var. görenler şasiriyor herkes diyor bu çocugu yollayin biyerlere. boşlamayin. ama enistem futbolla alakasiz biri hicte sevmez yollamakta istemiyor. peki kac yasinda alirlar bu cocugu.

• Futbol okullarının yaşı düşük bu yaşında alabilirler hem madem seviyor i leri derslerine yönlendirme olarak kullanabilirsiniz

• Göndercem ben kafama koydum. dün biraz konustuk daha ilimli bakiyor sanki babasi.

Erkekler Ne Diyor 4

• cocugun içinde varsa bir şekilde olur sen de gizliden destek ol büyüyünce

1|0
    0|0
  • Evet var da bu kadar abartmasi sacma en fazla dizi gorunecek

1|0
    0|0
  • Yetenekli ise her yerde şansı vardır mesela arda turan bayrampasada oynuyordu

1|0
    0|0
  • bu ülkede işe yaramaz

1|0
    0|0
    • Niye 6-7 yasinda cocuklar gidiyor arastirdim biraz. tabiki profesyonel anlamda degil ama egitilecek daha. neyse tesekkur ederim.

• hayır gidebilir tabiki de. yeteneği varsa kendini gösterir ilerler

Kızlar Ne Diyor 3

• vardır

1|0
    0|0
  • Ben sen olsaydım o çocuğu hemen bir futbol kulübüne yazdırırdım

1|0
    0|0
  • iyi kız düşürürler

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;