BİRİ BUNU AÇIKLASIN BANA!

Bir kişide büyü olup olmadığını anlamak için o kişiden 4 parmak ip alınır veya ayak başparmağından topuğa kadar iplikle ölçü alınır her ikiside olur. önce bir kağıt üzerinde o ip ölçülür ölçülen ipliği hastanın avucunun içine konulur eli kapatılır, elini sıkmasını önerir, aşağıda okunması gereken sure ve azimeti okunur tekrar hastanın elinden o ip alınır ve daha önce ölçtüğünüz yere konulur ve bakılır eğer ip uzamışsa cin alameti kısalmışsa insan şerri (büyü) şayet ip aynı boydaysa cenabı haktan gelen bir rahatsızlık demektir. ipliği hastanın eline koyunca 3 defa HÜMEZE suresi(kuranda en son sayfalarda) ve 3 defada bu azimet okunur.

okunacak azimet: egsamtü aleyke ya meymunu ya ebanuh en tenzile adla hazal eseri ve tübeyyin ma bisahibihi minel cinni fetavvelhu ve in kane minel insi febgihi ala halihi bihaggi hazihissuratiş şerifeti uluhan uluhan el acel el acel el acel essaah essaah.

Ablamla yaptık ablamın ipi ne uzadı ne kısaldı. Benım ipim 6 cm kısaldı! Şaka gibi. Nedir bu? Gözümle görmesem inanmazdım..Ben müslüman da değilim museviyim..

0|0
63

En İyi Erkek Görüşü

• yok öyle bişe inanma sen. sakın inanma sakın ama. .

1|0
    1|0
    • Müsait olduğun bır zaman deneyin. Kısalıp uzıycak dıye bır sey yok elbet ama yemın ederım ipim kısaldı gözlerimle gördüm.. İnanmıyım da ipim nasıl kısaldı benım?

• tamam kısalmış olabilir ama inanma bana guven hayal rüya farzet ama inanma, inancında müsait ökült şeylerden uzak dur sen.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Böyle birşeye gülüp inanmayanlar önce gidip kendilerine baksınlar.Sonra gelip buna bakıp gülmeye devam edebilirsiniz.Ara verin istedim sadece...

0|0
    0|0
    • Sen gülmeye devam et..

• Çok materyalistsin.Hissiyat görecelikten daha riskli ama daha önyargısızdır..

• ok

• Tüm bunlara inanan aklın doğru ölçüm yapabileceğine inanmamızı beklemiyorsun değil mi?

0|0
    0|0
    • Yemın ederım kısaldı. Nıye kandırıyım kı sizi ne çıkarım olabilir. Ablamın ipi aynıydı benım kı kısaldı. Aklımın oyunu değildi

Kızlar Ne Diyor 6

• "ip uzamışsa cin alameti kısalmışsa insan şerri (büyü) şayet ip aynı boydaysa cenabı haktan gelen bir rahatsızlık demektir"bu kısmı anlamadım.Uzasa da,kısalsa da,aynı da kalsa kötüye işaretse bu işte bir tuhaflık yok mu?

0|0
    0|0
    • Bilmıyorum ki. Büyü ile cinın musallat olması farklı değil mi. Tek bildiğim emın olduğum bir şey var bu yazdıklarım doğru.

• İnanma böyle seylere banada biri muska yaptırmış falımda çıktı uzun bir süre taktım kafama sonra unuttum ama korktum

0|0
    0|0
  • Enteresanmış :S

1|0
    1|0
  • Musevisen onemseme dicemde artik beynine yerlestirdin, bu nsl is detayiylada yazmissinki milletde yapsin diye sanki :s

0|0
    0|0
    • Yapmak ıstersen yapabilirsin. İlgilenmıyorsan yapmazsın. Ama doğru yazdıklarım

• eklersen yardımcı olucam

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum, musevi isen Kuranı nasıl okdun?

1|0
    1|0
    • Kuranı okudamadım yanı önceden okumuştum ablamın arkadaşı anlattı bızde merak edip yaptık.Şokum hala

Yükleniyor... ;