Bir erkeğin aşık olup olmadığını anlamanın yolları

geçen yıl evlendim, 10 ay sonra boşanma davası açtım ve şuanda davalığız 2 aydır ayrı yaşıyorum eşimden, yaklaşık bir ay önce biriyle tanıştım ilk görüşte aşk resmen, onun yanında elim ayağıma dolanıyor, dilim damağım kuruyor ve çok heyecanlamıyorum 1 ay geçmesine ragmen duygularım hala çok taze, bu kesinlikle aşk fakat ilk 15 gün ona resmi olarak boşanamadığımı söylemedim kaçmasından korktum ama bu yazın benimle evlenmek istediğini söyleyince mecburen durumu anlattım ve hiç bir sorun yapmadı, şimdi bunu neden sorun yapmadıgını anlayamıyorum acaba samimi değil mi diye sorguluyorum?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• vur kaç yapabilir. eğer seni seviyorsa sabırlı olacaktır bunu denemelisin aceleci olmaz resmen boşanmadığın için sana saygı duyup boşanmanı beklemesini öne sür . ama samimi değilse lütfen yanlış anlamayın her fırsatta acık kapı gibi görebilir sürekli konuyu oraya getirebilir. biraz sabır derim ve yeni boşanacagızdan yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın tatsız giden evliliğiniz yüzünden size ilk ilgi gösteren erkeği samimi sanmayın cünki boşlukta olabilirsiniz

0|0
    0|0
    • yorumunuz için teşekkürler.

• ben teşekkür ederim faydalı olabildiyse ne mutlu bana

• bazı arkadaşlar olayı basite almış oda sana asık olmuş vs vs demiş ama sorsan hepsi kız oğlan kız ister bence mantıklı olmanı öneririm. ikinci bir yıkım insan hayatında toparlanması zor hasar bırakıyor. bence herkes önce düşünür . mesela kocası ilerde bizi rahatsız edermi, ailem karsı cıkarmı çevrem neder diye önce düşünülür herkes dürüst olsun lütfen

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Boşanma nedeniniz şiddetli geçimsizlik mi ? Ayrıca aşık olduğunuzu söylediğiniz kişiyle nerede tanıştınız ? Biri mi tanıştırdı ?

0|0
    0|0
    • evet şiddetli geçimsizlik, aşık olduğum kişi ile bir iş vasıtası ile tanıştım tesadüfler eseri

• yani seninle evlenmek istiyormuş sorunda yapmıyorsa oda sana aşık olmuş işte başka birşey aramana gerek yok

0|0
    0|0
  • boşanmanı bekliyordur neden sorun yapsın ya da nasıl sorun çıkarsın baırım kırsınmı istiyorsun :)

0|0
    0|0
    • hayır tabikide, ama baştan ona yalan söyledim bu çok ciddi bir olay degil mi neden bu kadar önemsiz gibi davranılıyor biri bana baştan yalan söylese ona asla güvenemezdim ben

• bu ağar bir durum sebebini açıkla ona yeni olduğu için beni terk etrmenden korktu mde hoşuna gider ayrıca bir daha birşey gizlemiycem de sonra birde öyle izle bakalım davranışlarını ona göre fikir yürüt

• teşekkür ederim

• sorun yapmasınımı istiyosun ne güzel mis gibi sorun ypamamış işte daha ne isityon?

0|0
    0|0
  • evet sen aşık olmuşsun kendini anlamak daha kolay karşındakini bilmek o kadar kolay değil ama insan düzgün düşünemiyor aşık olunca her hareketini yanlış yorumluyor

0|0
    0|0
    • evet, bu denli tepkisiz kalınca niyetinin samimiyetinden şüphe ettim.

• ters açıdan düşün.o da sana aşık demek ki.bunu sorun yapması seni mutsuz da edebilirdi?

0|1
    0|0
    • evet mutsuz olurdum, fakat neden bu kadar önemsiz bir konu gibi davranıldığını anlamıyorum ben olsaydım ayrılırdım resmen

• HA 2. seçenekte var yararlanmak.bu da bir ihtimal

• bizi anlayabilmen için 10 cilt kitap bitirmen lazım :D erkekler öyle basit varlıklar değil

0|0
    0|0
  • seni gördümü patolonu kalkıyorusa aşıktır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Biri bitmeden birine dalmak doğru değil, biraz kendine gelseydin bak bir evlilik yeni bitmiş, genelde bu hızlı kararlar yanlış oluyor.

0|0
    0|0
  • erkeklerı anlaymıtorum sabit düşünüyorlar kafanı yorma...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;