Üniversiteeye nasıl hazırlandınız ?

yani kaçıncı sınıfta başladınız çalışmaya ? kaç saat çalışırdınız ? :D ben meslek çıkışlıydım 2-3 saat falan çalışırdım istediğim bölümde değilim :D

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba kardeş;

Yani nasıl hazırlanayım; günlük 4-5 saat çalışırdım..

Türk Dili ve Edebiyat bölümünü çok istiyordum... Kendimi ona göre hazırlardım.

Günlük kitap okurdum.. Şiir, dergi vb.

Zirve Dergilerim vardı onlardan çalışırdım.. Harika dergilerdi.

Hepsi hepsi de o yıl sınav sistemi depğişmişti: Yıl: 2006

Ne zmana bir sınava girsem sistem değişiyordu; ALES'e giriyim dedim değişti, YDS'ye gireyim dedim değişti,

Bu zevatların yüzünden kendimi "kobay" gibi hissetmeye başladım

Bunu da geç; sonuçlar açıklanıp puanlar geldiğinde kimse ne olacağını bilmiyordu.

TRT'de bir tane un çuvalı gibi bir adam var, boyuna gaz veriyor; evlatlarım sınav kolay olacak evlatlarım yazın istediğiniz bölümü, evlatlarım yazın ODTÜ'ü ÜTTÜ'yü bilmem neyi

Ulan iyi dedik 25 tercihin 25'i de Türk Dilini yazdım.

Ulan 1 tane bile gelmedi, açıkta kaldım.

Ek kontenjandan Selçuk Üniversitesi'nde Bankacılık bölümünü kazandım.. Sonra başladı macera..

Şu an Ph.D. derecesine gelebildik.

HAyat işte kimi nereye atacağı belli olmuyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Hemen hemen hiç çalışmadım diyebilirim. YGS'ye 4 ay kala günde bazen günde 1-2 saat çalışırdım sadece. Belirli bir düzenim yoktu :)

0|0
    0|0
  • Bu sene hazırlanacağım... Nasıl bir yol izleyeceğimi henüz tam anlamıyla planlamadım. Şimdilik tatil süresi içerisinde sadece günde 100 soru çözmeyi planlıyorum...

0|0
    0|0
    • 100 bence az , en az 150 yap sen şunu :) bende günde 100 çözerdim iyi yerde değilim :)

• Hahaha :D Olsun bakalım :D

• :)))

• Bende meslek çıkışlıyım son 1 ay kala çalıştım ve 300 aldım :D o kadar da kasma kendini yanlış yapma yeter doğrular az olsa da puan getirir

0|0
    0|0
  • Lisede sade derlere iyi adepte oluyordum dersaneye. Gitmedim kitap tasıdıgımı hatılamam sadece derste bolca not tutuyordum belki inanmayacaksın ama çalışmadım ben

0|0
    0|0
  • son 3 hafta kapanmıştım ben tabi olmadı istediğim yer 2 sene sonra tekrar hazırlanmıştım

bu sefer 1 sene çalıştım haftada 6 gün

0|0
    0|0
  • Son sinifin 2.doneminde hazorlanmaya baslamistim malum gec kalinmis bir hazirlik 2.bolumdeki konularii yetistirememistim

0|0
    0|0
  • bölüme göre deişir ben sözeldeyim hiç çalışmasamda sorun yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• arada test çözdüm

0|0
    0|0
  • son 2 hafta kala başladım hangi bölümdesin?

0|0
    0|0
    • tarımsal laboratuvar tek. bölümüm çok iyi ama istediğim değil kendimi oraya ait hissetmiyorum...

• o zaman yeniden hazırlan istediğin yere git

• tekrar hazırlanmayı düşünüyorum

• 15 saat

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;