Galatasaraylıların dilinden neden hakem düşmüyor?

Bir kişi de çıkıp takım kötü oynuyor demiyor hakem deyip kolay yolsan sıyrılmak istiyorlar tamam hakem kötü diyelimde takım iyimi? Geçen hafta derbide 6-0 lık maçta bile bu kadar kötü değildi son haftalarda iyi oynamadığı abes ortadaydı. Ayrıca yıllarca hakemlerin lehine en çok düdük çaldığı takımlardan birinin hakem hakem demesi kötü futbolu örtmek içinmi? Mesela de jongda sert oynamasına rağmen kırmızı görmüyor antalya maçında hakemin hatalarını biliyoruz örnekler çoğaltılır

Güncellemeler:
Maalesef tahmin ettiğim gibi arkadaşlar anlamıyor. Biride çıkıp selçuk sneijder sabri eren kötü şunları yanlış yapıyoruz demiyir. Futbol onlar için sadece hakem olmuş
Burada cevap verenler içindeki ikinci tespitim şudur galatasaraylılar sadece hakem ve beşiktaş odaklı futbol konusuyor peki geçen hafta kadıköyde sizi yenerken sahada beşiktaşmı vardı yoksa hakemmi gölünüzü vermedi :)

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yönetici çıkıp takımda sorun var demek yerine önce hakem diyerek taraftarı yönlendiriyor , maalesef taraftar da takımı eleştirmek yerine hakem diyor
    Takimin iki liderine bakıyorsun Selçuk resmen yürüyor zarar vermekten başka birşey yapmıyor , sneijder desen ilk golünü 12. haftada atıyor. Savunma zaten yıl geçen hanı riekerink maçı okuyamıyor tercihleri yanlış. şimdi futbolu bilen insan hakemi eleştirir ama takimdaki kotu oyunculara da iki laf eder çare arar ama futbol bilgisi zayıf insan en kolay yorum olan hakem deyip isin içinden çıkar
    Futbolu geçip hakemlere bakarsak yıllarca burak yılmazın arifin penaltılarını, melo gibi adamın kırmızı görmeden sezonu bitirmesini , haksiz kartları penaltıları saysak galatasaray yine mahcup olur. Bu sezonda aklımda kalan
    Super kupadaki ofsayttan atılan golü, verilmeyen penaltıyı yazsınlar , antalya maçında etonun golünü faul diye iptal edip 3 puanı gs ye veren , ts maçında brumaya, başakşehir maçında muslera ve de jong verilmeyen kırmızıyı, adana maçında son adamı düşüren semihe verilmeyen kırmızıyı, fb derbisinde sabrının elle müdahalesini, kasap de jonga verilmeyen kartları da konussunlar ki objektif bulup kaale alalım

0|2
    0|2
    • Nazifoğlunu kastediyorsan bende o adama kıl oluyorum maç sonları hep ortamı germeye yönelik açıklamalar yapıyor dünde çıkıp birilerine baykuş diyor işte böyle adamları yönetici yaparsan onlarda böyle taraftar tipi yaratır ben sorumda galatasaray lehine hatalar oldugunuda yazdım ama sen çoğunu yazmışsın doğru yani iki taraflı bakılmalı hakemler hatalı doğru ama futbol yazan adam yok şu kötü bu iyi demiyor kimse eleştirmiyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Galatasaray kötü diyen gsli varda sen görmüyorsun gizli ben çok öncelerden belirttim bunu ama bu hakemlerin bu sene Galatasaray alehine olan yanlış kararlarını değiştirmiyor dünkü maçta yediğimiz gol ofsayt verilmeyen 2 penaltı hadi bak kaçmazda iyi niyetimle söylüyorum hadi ofsaytı görmedin 33cm ofsayt görmesi lazımda hadi görmedin hadi ceza sahasında çekmeyide görmedin görmen lazımda hadi görmedin ama Bruma'nın poziziyonunda adam voleybol oynuyor göünün önünde neyi görmedin bunuda görmediysen gözlük tak yani takım beklenen düzeyde değil diye hakemlerinde kötü olması gerekmiyor.

1|1
    0|2
    • Kotu diyen kaç kişi var peki kul için konuşmuyorsan Allah için konuş şu spor sorularına baksana Galatasaray ve hakem konusu hep en önde kaç kişi çıkıp takımda sorun var diyor

• 11-12 maçta bir iki kere olsun bırakta okadar onlarda yalpa itirazlar :) Neyse sen anlamayacaksın Galatasaray eyw beklenen seviyede değil biz zaten eleştirimizi yapıyoruzda sen şimdi Galatasaray beklenen seviyede değil hakemlerde alehine karar verebilir sorun etmeyinmi diyorsun? Dikkat edersen kazandığımız maçta bile hakem hataları var Trabzon maçını vs dile getirmedim yenildik kötü futbolu yazdım hakemi konuşmadım doğru düzgün. Sorunda hakem var niye düşmüyor diyorsun bizde açıklıyoruz ozaman Galatasaray kötü futbolunun nedeni nedir diye soru aç ona göre yorum yapalım hakemle alakalı soru açıyorsun hakeme takmışsınız diyorsun :)

• Bak eminim senin dediğin gibi soru sorsam bile hakem diyenlerin sayısı fazla olacak

• Karabükte hakem + 99043968u4396 uzatınca laf yok.
    Antalyada eto golü durup dururken iptal edilince laf yok.

0|2
    0|2
    • @psikopatgergedan yalan değil doğrular hatta dahasıda var

• napım :) inkar mı ettik hakanı o da girsin içeri

• @psikopatgergedan onun sayesinde az mı penaltı gol kazandınız

• Provokatör bir fbli :))

0|2
    0|2
    • Hangi takımlı olmam gerçeği değiştiriyormu galatasaray iyimi sence

• Sende mi var futbol bilgisi hakemcik :)) ortamı geren sensin. saçma değl gayet mantıklı. İşine gelirse

• Boş boş güncellemeler yapmışın yazık. Tahmin ettiğn ha gerçekler evladım gerçekler Egon tatmin oldumu

• Sene 2016 hala 6.0. dionuz yaa afferim zaten tek. ovundugunz sey bu o da. olmass:)

0|2
    0|0
    • Bunların kafa bu kadar :))

• Siz sorsaydınız bize gerek kalmazdı

• Gerek kaldığından mı soruyon rakip takım olarak m böyle soruyla yoksa ortalığı kızştırmak içnmi

• Yani federasyonun ve hakemlerin beşiktaşa torpilini görmezden mi gelelim arkadaşlar diyorsun bize açık konuş bizle öyle mi yapalım :))))

0|1
    0|2
    • Galatasarayın kötü oyununu görün hakemlerin sayesinde kazandığınız puanları da görün ayrıca

• Bu akşamki maçı soruyorsan da berabere bitecek

• ne kurnazlığımı gördün ayıp ettin :(

• Geçen hafta yanlış bir kadro seçimi vardı ve takım kötü oynadı bu hafta doğru isimler oynadı ve takım mükemmel oynadı. Eren Takımın pas orgazisyonuna ayak uyduramıyor onun yerine Podolski oynadı Sneijder-Poldi-Yasin tika tak pas yapıp gol attılar.
    De Jongun kirmizi görmesi gerektiği maçta Emrede kirmizi gormeliydiki Jonga kirmizi verilmesi gerekir diyen yorumcuda görmedim ben. Sezon başından beri Gsnin hakkı yeniyor Poldiye yapılan harekete penalti verilmezken 1 hafta sonra aynı hakem daha hafif pozisyona başka bir takıma penaltı veriyor.

0|1
    0|1
    • Aferin en azından sen de jonga kırmızı görmeliydi diyorsun. Şu harekete ne diyeceksiniz merak ediyorum https://i.hizliresim.com/d8oPlD.jpg
      Selçuk sneijder ve linnesi beğeniyormusun bu sezon hatta haftalardır gol atamayan ereni

• Öyle azizm öyle

Yükleniyor...