Halısahada attığınız en güzel golü hatırlıyor musunuz beyler :D?

Unutamadığınız bir golünüz var mı anlatın :D

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç unutmam lisede okul turnuvasındayız maçlar halı sahada oluyor. Neden oldu bilmiyorum ama sahayı bulamadım 15 dk geç vardım 2-0 yeniliyoruz. d İlk yarı 2-2 getirdik. İkinci yarıda başlar başlamaz gol yiyince kaleye aldar beni ayağıma aldım topu kaleye bir vurdum lak gol herkes üstümde. d. d Ama maçı yenildik sonuç olarak.

0|0
    0|0
    • hahah iyi güldüm ha :D

• Ben her yerde oynarım aslında. Ama bir aralar halı sahaya hep kaleci olarak giderdim. d

• nadir bulunan bişeysin sen :D biz burda maç yapıyoruz hep kaleci sorunu oluyor sırayla geçiyoruz artık son çare :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Daha ufakken top oynuyoduk iste daha sonra bisey oldu iste ismini unuttum ya ne deniniyodu bunaa topu bana verdiler iste gol atmam gerekiyodu herkesde bana bakiyodu takimimda olan bitane erkek bana söylee bir baktii yapamassin filan dedibben bir vurdum topa goool ahah Bonus bey buda benim anim🙈🙈 beyler yazmissin ama ben yinede yazdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Olmaz mı ya okul maçları oynanıyordu. Hoşlandığım kız da gelmişti izlemeye frikikten tam iki direğin kesimine carptirip kol atmıştım o golü halâ unutmam :D

0|1
    0|0
  • Hayır yok birçok gol attım anımsayamadım :) Ama yaptığım çok güzel biri asist aklımda onuda kalecimiz anlata anlata bitiremedi ordan kaldı aklımda :)

0|0
    0|0
    • nasıl yaptın ki nerenle yaptın daha doğrusu :D

• emeğine sağlık :D messivari bir pas olmuş :)

• Orta sahanın az gerisinden arkadaşım geriye pas attı bana bende orta açayım kalenin oraya doğru dedim gol oldu şansa bala bende şaşırdim

0|0
    0|0
    • kaleci kovaymış heralde :D

• yendiniz mi bari :D

• Yendik ama zor oldu 2-1 yendik en az gollü geçen takım biz olduk ilk maçta 17 ye 5 yenilmiştik 2-1biten ikinci maçtı sonra takım birbirine ısınıp alışınca birinci olduk turnuva da

• maç berabereyken rövaşatayla çatala takmıştım zil çaldı sonra hesabı kitledik

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;