Arılar sarı arılar-siyah arılar..

sormak istediğim sor hepiniz görmüşsünüzdür koooskocaman arıları..sarı olanlar var ama sarı arı diye tabir edilenlerden değiller..eşşek arıları-birde siyak eşşek arıları vardır ikiside gezerken ıııııı diye kapkalın ses çıkarırlar..benim size sorum hayatınızda hiç eşşek arısı soktumu..soktuysa acısı nasıl ve birde biri siyah biri sarı olan eşşek arılarından hangisi daha zehirli cevaplarınız için şimdiden Teşekkürler..

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Acıları hemen hemen aynıdır arının soktuğu yere göre değişir mesela göz altından sokulması çok hoş tur boncuk boncuk bakarsın yanakların tonton olur daha öce çok yaşadım büyük eşek arılarının zehirleme ihtimali vardır öldürmez ama kaşınma kızarıklık dilde acı bir tat dene bir istersen

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• :/ yani bu nasıl bı soru yahu :))

0|0
    0|0
    • arılarla ilgili..

• :) ar ve ı yanyana gelmiş arı olmuş ı yı sılersen ar olur falan :/

• arı kalmamış milleti sokuyor mesela başarılı olmak fiilinide türetelim..şimdi sen zor birşeyi başarıncada baş-arı oluyor yani sınavmı verdin..oooh kafan rahat olcak ya ondan baş-arı olacak :))

• değişik...

0|0
    0|0
    • değişik değil sadece araştırmak istedim hepp merak eder dururum beni sarı arı bal arısı defalarca soktu ama daha eşşeği nasip olmadı..:)) bu arada çok mnyk vücud yapmışsınız sizi tebrik etmek isterim ben erkek halimle o kdr vücudu yapamadım..

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;