Fatih Terim Galatasaray ı Kaç Puan Farkla Şampiyon Yapar?

Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörü olan Fatih Terim Galatasaraydaki en sonki döneminde 2 yılda 2 Şampiyonluk 2 süper kupa ve Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynatmıştı.
Ayrıca 2 Şampiyonluğundada 34 hafta sonunda birinde 9 diğer Şampiyonlugundada 10 puan fark atmışti. İmparator Galatasaraya gelmek istiyor artık devre arasında gelmesi büyük bir olasılık sizce kaç puan fark atar?
Fatih Terim Galatasaray ı Kaç Puan Farkla Şampiyon Yapar?

• 3 puan
    0%(0)27%(3)Oy Ver60%(3)
  • 6puan
    33%(2)18%(2)Oy Ver0%(0)
  • 8 puan
    67%(4)55%(6)Oy Ver40%(2)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• 6puan

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Valla kardeşim kim gelirse gelsin tek isteğimiz Galatsarayimizi eski günlere eski günler dediğim takım ruhu olan Galatasaray a dondurmektir ister Fatih terim ister Cihat arslan klinsmann schaff gelsin yeter ki cimbomumuz için iyi olsun saygılar efendim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Acaba biz istiyor muyuz? Hayir! Gelmesin cok rica edecegim.

1|0
    0|0
    • Fenerli olarak istememen normal tabi doğal karşılıyorum

• Galatasaray asigiyim. Kendini takimdan buyuk gorup, basari getirmek yerine ego kasanlari takimimin basinda istemiyorum, istemeyecegim.

• Fatih Terim Söz konusu Galatasaraysa gerisi teferruattır diyor sen Fatih Terim gibi takimina bu bağli kaç tane TD taniyosun. Adama gel dediler geldi çalış dediler çalıştı başari getir dediler getirdi peki sonuç? Antremandayken haince kovuldu bumu olucaktı be bunun karşılığı. İster sevin ister sevmeyin Galatasarayı ayağa kaldıracak en büyük başarıları getirecek tek isim Fatih Terimdir.

Erkekler Ne Diyor 8

• Fatih Terim'in Galatasaray ile çok farklı bağı olduğu aşikar şampiyon olalımda puan önemli değil

0|0
    0|0
  • Yapar

0|0
    0|0
  • en iyi mi? sırf kompleks be bu adam!

0|0
    0|0
  • katacagi birşey var oda parasına para katmak

0|0
    0|0
  • sampiyon yapamaz

0|0
    0|0
    • Nahh yapamaz

• e hadi bakalm ben de galatasarayliym

• Sahte Galatasaray lilara ihtiyaç yok İmparator Galatasarayı Şampiyon yapamaz diyen futboldan anlamoyordur

• gelmez

0|0
    0|0
  • Devre arasında Fatih Terim+3 transfer gelecek. İmparator geldikten sonra Galatasaray ligde kimseye boyun eğmez

0|0
    0|0
  • şampiyon yapsında farka falan gerek yok inşallah diyelim

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;