Kendimi suçlu hissediyorum

Bu sorucağım soru size saçma gelebilir ama yaşamayan bilmez.Benim babam ben 2 yaşındayken öldü.Onun için hiç ağlamadım çünkü onu hiç tanımadım.Bugüne kadar hiçbir arkadaşıma babamın olmadığını söylemedim.Sanki ayıpmış gibi.Kendimi en yakın arkadaşlarıma karşı suçlu hissediyorum.Ben onşar hakkındaki her şeyi biliyorum.Ama onlar benim gerçeğimi bilmiyolar.Bir gün mutlaka öğrenirler.Ben sizce söylemeli miyim?Söyleyemem gibi hissediyorum.

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• benim babamda ben küçükken öldü. Çok ayıp etmişdimi. Saçmalama arkadşaım ölüm bu kimin elinde. Hem nedne arkadaşlarından saklıyorsun ? onud ahiç anlamaıdm. Ölmek suçmu ?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Söylemelisin. Bu ayıp bir şey değil. Acınası bir durum da değil. Hatta ne zorluklara katlandığını anladıklarında sana daha çok saygı duymalarını sağlar bu durum..

0|0
    0|0
  • söylemelisin bence.çünkü herkes varmış gibi davranır.umarım hep mutlu olursun.

0|0
    0|0
  • benim babamda ben çocukken öldü ama kimseden saklamadım baban kötü bir şekilde mi öldüki saklıyorsun

0|0
    1|0
    • hayır alakası yok ama sanki ayıpmış gibi hissediyorum sanki onlardan farklıymış gibi söylemek istediğimde kelimeler boğazıma dolanıyor gözlerim doluyo

• hiç çekinme söyle kendini daha rahat hissedersin

• Allah mekanını Cennet etsin öncelikle.

Her şeyi söylemek zorunda değilsin. Çevren her şeyi bilmek zorunda değil. Bilmeleri gerektiği zaman söylersin ama durup dururken söylemeni tavsiye etmem. Doğru yapmışsın şimdiye kadar.

0|0
    0|0
  • utanılacak sıkılacak bir durum yok ortada

söyleyip söylememen sana kalmış

0|0
    0|0
  • neden söyleme gereği duyuyorsun ki?ölüm normal birşey belki bizim başımıza gelecek zamanı mekanı belli dğeil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Suçlu hissetmeni gerektiricek hiçbir şey yok. Neden sucluluk duyasın ki?

Babasız büyümüş, herkesten cok sorumluluğu olmuş, vay be diye düşünür çoğu insan.

Az bir başarı değil bu...

0|0
    0|0
  • senin gibi bir arkadaşım vardı. sadece birkaç yakın arkadaşıyla paylaşmıştı. sen de onun gibi yapabilirsin. sadece en yakınların bilse yeter. seni tanımaya hakları var. her ne kadar seni anlayamasalar da

0|0
    0|0
  • Söylemelisin, utanılacak ayıp bir durum değil. Seni hayretle karşılayıp, kızarlar diye korkuyorsan yapmazlar canım. Çünkü bu senin suçun değildi, senin özelin istersen onlara bu durumu söylemeyebilirsin. Başınız sağ olsun..

0|0
    0|0
  • söylemelisin çünkü er ya da geç öğrenecekler o zaman daha kötü olucak

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;