Yerimde olsanız ne yapardınız?

Selam gençler neredeyse asosyal depresif monoton yaşayan muhtemelen yalnız yaşlanacak bir yazilimciyim hayatıma farklılık katmak için yaklaşık iki yıl önce ülkemizde yeni olan bir spora başladım

Başlarda giderim gelirim dedim, fakat sporu sevdim sevdikce ilerledim tabi hocamız benden önce gelenleri bana rakip yapmış gibi sürekli onları düzeltiyor iyi olmaları için uğraşıyor benimle ilgilenmiyor ya da göstermelik ilgileniyor bozuluyorum işin kötüsü öğrenciler ve o beni geçmek istiyorlar bende beni gecmelerini istemiyorum. Ayrıca yapamazsam sırıtıyor yaparsam suratı asılıyor. ya bunda bile Nasıl rekabet varmış birşeyler... gecmelerini istemiyorum Ama amacım yok bulamiyorum neyse biliyorum saçma bir konu ama içimi dökmek istemişim gibi de düşünebilirsiniz belki de motive olmamı saglarsiniz

Not başka yerdekiler çok uzak ve fiyatlari yuksek

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• Ne sporu bu crossfit mi?

0|1
    0|0
    • 2 yıldır gidiyorsan, artık trainer olmadan da kendi başına çalışabilirsin bence. Kimseyi kafana takmana gerek yok. Spor zaten çoğumuzun hayatına zorla giriyor, hazır sevmişsin bu sporu, başka insanların seni demoralize etmesine izin vermemelisin bence.

• Güreş gibi birşey diyeyim. aynen umursamadan hareket etmem lazım tesekkurler

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bendede asosyallik cekingenlik bendede vardi. Bunu sadece son gittigim psikiyatrinin yontem sonucu tavsiyeleriyle yenebildim. son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide henuz hissedilmedigiyle iliskili farkli gruplara ayrildigini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa 'seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor. Bir anlikta olsa'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da henuz hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenlik konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece 'hoslaniyorum' dusuncesi olduysa ayri sekilde gruba ayrilip ona gore cozulucek cekingenligin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayat 1 ile 0 dan ibarettir dostum. O öğrenciler arasında da ya 1 sindir ya sıfır. Bu senin elinde.

0|0
    0|0
  • Bu ne sporu?

0|0
    0|0
  • Neymiş bu spor

0|0
    0|0
  • aynı ben bende ğpc müh kanka :D

0|0
    0|0
  • Sabahın köründe nasıl yazdın bunca şeyi MK işsiz misin yavru kurt