Bu sene Şampiyon kim?

Hangi takımı tutuyorsunuz ve sizce kim Şampiyon olacak bu sene? bence Beşiktaş :)

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O degilde yorumlara bakiyorum futbolla ilgilenen ne kadar cok bayan varmis ilginc. Analiz bile etmisler helal olsun 😃

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• tabi ki geçen senenin sampiyonu

1|0
    0|0
  • Beşiktaşk⚽️⚽️❤️

1|0
    0|0
  • ne beşiktaşı bu sene şampiyon başakşehir kızım bırakın şu aptalca büyük takım zihniyetini adamlar 90 dakika köpek gibi koşuyor yorulmadan paralarının hakkını veriyorlar tarafsız ol futbol izle beşiktaş bu sene top mop oynamıyor en son trabzon maçında gördük hakem olmasaydı maç alamıyordunuz en byük başakşehir

0|0
    0|0
    • Kırmızı kart olayını diyosun verilmediği için doğrudur biz zaten verilmesi gerekiyordu dedik yalan yok ama daha yolun başı ve ben Beşiktaşıma guveniyorum.

• Geçen sene arkadaşlara 4. yıldızı ilk Beşiktaş takacak dediğimde dalga geçiyorlardı 😎
    Ve gene iddia ediyorum 😎
    Ve gene dalga geçiyorlar ibnler 😀

0|0
    0|0
  • Bence Bayburtspor!

0|0
    0|0
  • Başakşehir

0|0
    0|1
  • Tek gercek Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Galatasaray 💛❤

0|0
    0|0
  • Çaykur Rizespor

0|0
    0|0
  • Kayseri

0|0
    0|0
  • Beşiktaş olur büyük ihtimal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Galatasaraylı olmama ragmen bu sene fener sampiyon olucak yıldızlar hep sıralı dagılıyor zaten banko fener

0|2
    0|1
  • bu sene Basaksehir ve Bursaspor cok basarili lakin daha ligin ikinci yarısi bile olmadan buna aciklik gelmez. Besiktas olabiliritesi var dicem ama her sezon iyi baslayip sezon sonu bozuluyor hayirlisi diyelim

0|1
    0|1
    • guveniyorum ben takımıma Beşiktaş şampiyon olacak Allahin izniyle.

• Beşiktaş

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|1
    0|1
Yükleniyor... ;