Sevgilinizle aranızda böyle bir durum olsa siz ne yapardınız? özellikle kızlara sorum.

sevgilimle aramızda asla para konusu geçmez ve asla onun 5 kuruşuna kıyamam. yıllık iliskimizde toplasan 100 tlsi geçmemiştir bana. ben ona istediği hediyeyi almak için haftalarca aç gezdim, temizlik işi yaptım. o da bana o gün gümüş bileklik alcağı sözünü verdi. kendisi ısrar etti ben de peki tamam o zaman dedim. 2 aydır daha alacak. dün de annesinin doğum günüydü ona gümüş bileklik yaptırmış. annesidir snucta yaptırsın ama madem o kadar uygun fiyatta bişey bana niye almadın? hadi alma bir de annemler bana altın bileklik yaptırcaklardı bu konuya bozulduğum için istemiyorum ben bileklik sevmem falan dedim o da alsınlar işte diye ısrar ediyor.. siz nasıl tepki verirdiniz?

Güncellemeler:
cevaplayan herkese +1 teşekkür ederim.

0|0
63

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin gibi kızları bı bız bulamıyoruz su memlekette. Acıkcası bu kadar paraya duskun bır ınsanla ben olsam yapamazdm.

1|0
    0|0
    • paraya düşkünlük olayını nerden cıkardın canım anlamadım .s

• ha anladım pardon. haklısın.

• rica ederim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Üzme kendini, bazı insanlar fedakarlıktan yoksul yaşıyorlar, ki Buda dinen günah hem kültürümüzde hemde dinimizde paylaşmak vardır, bir kişiyi butür şeylerle mutlu etmekten güzel ne vardır, yemin ederim brak pahalı hediyeyi bana bir ufak bir tespih verseydi onu ömrümün sonunakadar saklardım, maliyeti önemli değil nasıl ve nezaman verildiği önemlidir

1|0
    0|0
  • Bence direk söyle.

2|0
    0|0
    • kalbinin kırılmasından korkuyorum. mahcup etmek istemiyorum ama içim içimi yiyor. acaba ben mi kötü düşünceli bir insanım? yoksa haklı mıyım kızmakta? yoksa yersiz kıskanclık mı yapıyorum?

• Kırılmaz. Sadece şunu söyle takıdai parada gözüm yok olmadı da uzun zamandır bilmelisin de. Ama annene almışsın en azından insan sevgilisiini de iyi kötü düşünür demen lazım

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence ona hediyeyle ilgili bir konu aç mesela ona hediye almak istediğini söyle sen ona hediye almak isteynce oda sana bende sana alıyım flan diyecektr muhtemelen. :)

1|0
    0|0
  • Ağlardım o ne öyle aa.

1|0
    0|0
  • Açık açık söyle ne olacak?

1|0
    0|0
    • öğrenciyiz şu an parası yoktur.

• hani benim bilekliğim de

1|0
    0|0
  • söyleme bosver sende almazsın ona artık

1|0
    0|0
  • Ben direk söylerim nerde benim bilekligim hani alıcaktın diye :d

0|1
    0|0
    • işte öğrenci olduğumuz için ben kıyamyorum parası yoktur, mahcup olmasın diyorum. en uyuz oldğum şey verilen sözlerin tutulmamasıdır. ben konusunu açmıyodum bile durumu iyi değildir diye ama annesine gelince her sey mümkün.ben de öğrenciyim ama ona kıyamıyorum, gittim istediği hediyeye o kadar para saydım.

• Yani. Harclıklarından her hafta 10tl koysa 1 ayda rahat rahat biriktirirdi. Bence söyle sen yinede.

• tenezzül etmicem.

Yükleniyor... ;