TÜRKİYE&KOSAVA MAÇI HAKKINDA NE DÜSÜNÜYORSUNUZ?

Yarin oynanacak TÜRKİYE&KOSAVA maçı hakkinda ne dusunuyorsunuz? Sonuc sizce nasil olur?TÜRKİYE&KOSAVA MAÇI HAKKINDA NE DÜSÜNÜYORSUNUZ??

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kazaniriz , önemli olan dostça bir mücadele olması

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• 3-4 yenileceğiz

1|0
    0|0
  • Yenilirsek o Fatih Terimi evinden aldırırlar demedi demeyin. En sevdiğim Türk teknik direktördü kendisi ama şimdi hiç sevmiyorum yaptığı saçmalıklar yüzünden. Sokacan kaleye Volkanı, oynatacaksın Ardayı ve Oğuzhanı. Alındılar artık ama Volkan yine yok kale de. Açıkta dersen yine bir volkan lazım adam tek başına 5 kişiyi çalımlıyor. Yani bu takımın volkanlara ihtiyacı var ozana değil bunu sokamadı aklına. Ozan yerine Oğuzhan çok daha iyi.

1|0
    0|0
  • yeneriz herhal

1|0
    0|1
  • Bizim yenmemiz gerekti bir maç bu yüzden gergin olacağız bu gergin liğe hakim olursak kendi oyunumuzu oynarssk kazanırız yok sitrese yenilşrsek Kosova ya da yeniliriz

1|0
    0|0
  • Mutlak 3 puan için çıkılackatır maça ve kaznamamız gereken bir karşılaşma puan kaybına tahammül yok 3 puanı alarak yeni bir sayfa açmalıyız.

0|0
    0|0
  • Kosovalı kardeşlerimiz yensin

1|0
    0|1
  • Farkli olur

1|0
    0|0
  • 4 - 1

1|0
    0|0
  • 1-1 biter

1|0
    0|0
  • Allah'ın izniyle kazanırız.

1|0
    0|0
  • valla kosovaya 50tl bastım açıkca TR den birşey olacağı yok dün Almanyaya 1-0 yenildi zaten

1|0
    0|0
  • 5-0 =)

1|0
    0|0
  • Turkiye

0|0
    0|0
  • KosOva'yi severiz tabi

0|0
    0|0
  • Kosova ile berabere kalır.

1|0
    0|0
  • kosava 11 türkiye 0 bence kosava kesin alır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ınsallah alıcaz

1|0
    0|0
  • Çift vatandaşım kalbim ikisindende yana beraber bitsin.

1|0
    0|0
  • maç bugün mu?

1|0
    0|0
  • aysegul sana mesaj atamiyorum. bana bir mesaj atarmisim konusmam. lazim. seninle 😢

0|0
    0|0
Yükleniyor...