Depresyonda olan birine ne tavsiye edersiniz?

Evde durunca duvarlar üstüme üstüme geliyo,dışarı çıkınca da öyle kendi kabuguma sıgamıyorum. Lustral kullandım hıc bı faydası yok ha içmisim ha içmemisim içimden hiçbisey yapmak gelmiyo. Uzaklasmak istiyorum beni buraya baglayan bisey var belki görürüm karşılaşırız umudu. Psikologa para vermiyim bosuna,var mı kendine güvenen?

0|0
919

En İyi Erkek Görüşü

• O ilaçlardan bir an evvel kurtulmanı tavsiye ederim. bizler hemen hasta olduğumuzu sanıyoruz doktorlar hemen o ilaçları dayıyorlar.. insanlar intahar eyiliminde olmadıkları sürece sakın o deli haplarını kullanmamalı.. bu ilaçlar insanı sürekli uyutur robot yapar.. sosyalleşmeye çalış

0|0
    0|0
    • ilgisi yok depresyondaydım 6 ay ilac tedavisi gördüm su an sonlarındayım ve gercekten uzun vadede olumlu bir tablo çizmeyi basardım hayatım adına

• cevaplayan ; belki sana iyi gelmiştir senin kriterlerin o ilaçlara uyuyordur, peki sence ilaçlık bir durum var mısoran arkadaşta

• gibi gibi..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Cipralex iyidir. ama bunlar hep geçici şeyler. bıraktığında boşluğa düşmüş gibi olursun. Bende pek iyi sayılmam.. Aslında biliyorum çözümünü ama uygulama... Terzi kendi söküğünü dikemezmiş.. Senin ihtiyacın olan konuşmak dertleşmek içini olabildiğince dökmek.. seni rahatsız eden şeyleri anlatmak, bazen bunlarla ilgili fikir almak onaylanmak.. Dakikalarca saatlerce bıkmadan birinin seni dinlemesi seni rahatlatacak şeyler söylemesi...

0|0
    0|0
  • Sana bazı şeyler sormak gerekiyor ikna olursun sonuçta.

0|0
    0|0
  • depresyonda olduğunu ne zaman farkına vardın ve seni buna iten en büyük sebep neydi?

0|0
    0|0
  • spora başla

0|1
    0|0
  • sen psikoloğa para ver bence.bende bir dönem depresyon geçirdim.ilaç falan.mutlaka psikoloğa git öyle kafana görede ilaç kullanma.şimdi ben desem şu ilacı kullandım kullanacanmı?

0|0
    0|0
    • kullanırım

• sen psikoloğa git o ne derse onu kullan.miligramı falan.bunlar bağımlılık yapıo biliyorsundur.

• Gel benimle takıl derim... :)

0|0
    0|0
    • sen bu yorumu yazmaya utanmadın mı ya

• Neden utanayım ki!... Depresyon gelip geçici bir durumdur. Bu cümle çok derin bir cümledir... Takılmak kelimesini yanlış anlamışsın sadece...

• depresyondan en güzel bir şeye(ders, hobi , iş ,ibadet) sımsıkı tutunarak kurtulabilirsin yürüyüşlerin ve arkadaşlarımla muhabbet etmenin çok yararını gördüm bide insanlara gülümse :)

0|0
    0|1
  • Akinaton, 8 saat arayla :A

0|0
    0|1
  • ev işi yap bence geçer pilav falan pişir temizlik cam silme

0|0
    0|0
  • ben oyalanabileceğin bir işe girmeni tavsiye ederim bende senin durumundan pek farklı değilim ama çalışmak iyi geliyor sanal ya da reel arkadaşlıklar kur ama karşındaki kişilerin seni tie almadığından samimi sohbetler ettiğinden emin ol

0|0
    0|0
  • Afrika, Uzak Doğu ve Güney Amerika'da masum, sivil insanlar savaşlar da ölüyorken, açlık ve sefalet varken; biz ne için kaygılanıyoruz? Neyimiz eksik? Aç mıyız, savaşta mıyız, içecek suyumuz mu yok? ..

Ah insanlık ah..

0|0
    0|1
  • nickiminaj bu soruyu kaçırırsa topum

1|0
    0|0
  • duvarlarla, kabuğunla savaşma.

seviş...

0|1
    0|2
  • sorunn aşk ise yardımcı olabilirim tek anladıgım konu

0|0
    0|0
    • ol o zaman

• tamam o zaman oncelikle sevdigin kişiye olan sevgin hep platonik olarak kaldı mı yoksa sevgilin falan mıyıdı

• ekliyom bekle

• Psikiyatrist tavsiye ederim. Öyle savuşturarak geçecek bir şey değil.

0|0
    1|1
  • psikologa para ver. depresyonun sonu intihar hangisi daha kıymetli paramı canmı?

0|0
    0|0
  • psoklog geldi hanımmmmmmm

0|0
    0|0
  • Bugün cuma, kalk duşunu yap giyin süslen çık gez dolaş kendini kalabalığın arasına at..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Seni rahatsız eden bir sorun var mı peki?

Ben geçen sene sürekli psikiyatri-psikolog psikolog gezen biriydim. İlaç da kullandım,kullanıyorum. Bu sene hiç psikiyatriye gitmedim ve daha iyiyim açıkçası. Her psikiyatriye gitme gerçekten faydası olacak birine gitmelisin. Lustral 'e 2 gün dayanildim ben çok kötü bir ilaç bence.Daha etkilileri var diye düşünüyorum ama doktorun bilir tabiki.. Ne zaman konuşmak istersen yazabilirsin,dinlerim seni her zaman.Geçmiş olsun gizlicim,ümidini kaybetme,her gecenin bir sabahı elbet vardır:)

0|0
    0|0
  • insanlarla çok muhattap olmamak lazım. seni daha da dibe götürenleri bulursun hep bu dönemlerde bahtsız bedevi misali. hoşuna giden,zevk aldığın şeyleri yap bol bol,kendini şımart. iyi gelen arkadaşlarınla muhabbet et,nazlan,seni pışpışlasınlar.

ilaç milaç hikaye kızım. bu saatlerde başlıcaksın,alacan bir büyük,yabancıysan bu işlere 35 likle başla. suyla falan değil,kokteyl hesabı meyve nektarıyla karıştır direk,şeftali veya kayısıyla iyi gidiyo. yavaş yavaş iş,müzik dinle,nette takıl,film izle falan bu arada kafanı oyala.hepsini içtikten sonra da git yatağına,31 çek uyu. uyumadan önce de senin her halini anlayabilen birini ara ana bacı sülale yardır gtsin. sonra da teşekkür edip kapat.

1|1
    0|0
    • ahahaaa

manyaksın lan

• sorancım üstüne alınma seninle kişisel bir sorunumuz yok.

ben kaçıyom az,pc kucağıma yapıştı sabahtan beri.

• kişisel bir sorun olacagından degıl zaten konuya fransız kalınca ozelde konusmak daha mantıklı

• doktorunla konuş ilacını degişsi cipralex öner uygun görürse iyidir ama bende asırı mide bulantısı iştahsızlık ve kilo kaybı yapmıştı

0|0
    0|1
  • sana yok ilaç kullanma ne gerek var gibi şeyler denecek. ben ilaç kullandım ismi selectra. doktorun sana uygun olanı verecektir tavsiyem uyutup dinlendiren bir ilaç vermemesi yani sersemlik gençsin çünkü. benim bazı takıntılarım vardı insanlardan uzaklaşmıştım ve bu ilacı 2 ay kullandım sıkılıp bıraktım daha kötü olursun dediler ama şu an gayette iyiyim. iyi ki kimseyi dinlemeyip gitmişim.

0|0
    0|0
  • cipralex iyidir

0|1
    0|1
    • neye dayanarak ilaç tavsiye ediyosunuz allah aşkına >:(

• tatile cık

0|0
    0|0
  • tek önerim yanlız kalmamaya bak halim yok canm ıstemıyor dıyıp salma kendını

0|0
    0|0
  • Buradan birisi mi ?

0|0
    0|0
    • derken

• beni buraya baglayan bisey var belki görürüm karşılaşırız umudu. Yanlış anladım

• Benc ilaçlar sorunu çözmüyor daha kötü yapıyor işe yaradıklarına inanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;