Federasyon ve Bjk elele şampiyonluğa koşmuyor mu?

Tam tamına 10 maçın 6sında hakem maça ettki etmiş. Gs de bu sayı 2 Fenerbahçede 1 o bile yokda hadi 1 olsun 34 hafta sonunda bile 6 maça etki etse hakem bu skandal denirken 10 haftada 6 sını Bjk lehine bitirilmiş ve Bjk Avrupada maç kazanamıyor. Peki şampiyonluk sezon başında belliymiş biz bunu anladık artık. Federasyon Bjk elele Meteli şampiyon Meteli Bjk. Siz ne düşünüyorsunuz.

• Aynen öyle. Sezon başı şampiyon belli olmuş.
    A seç
  • Hayır Bjk zaten hak ediyor.
    B seç
  • Bjkliyim ama yeter artık hakem hatası olmasın.
    C seç
  • Bilmiyorum.
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• belozoglu, lugano, katil ruhlu felipe melo' nun centilmenlik odulleri aldiklari sezonlarda , kendinizi yerlere atip penalti alip sampiyon oldugunuz sezonlarda turk futbolu cok iyi yonetiliyordu. mete kalkavan bu guzelim futbolu katletti. ahahaha az otede kudurun:DDDDDDDDDDD

0|3
    0|1
    • Peki sence hakem olmasa dün Bjk yener miydi puan alabilir miydi. Atibanın penaltısını verse Q7 ye kırmızı verse. Buna dürüst cvp verebilir misin.

• hakkı ile mi aldı?

• Evet hakkı ile aldı Konya penaltı diyeceksin... Adam eline çarptığını görmüor bile görmeden nasıl penatı olur ben hakem kural kitabını okudum kuralları biliyorum ya sen neye göre konuşuyorsun. ki. xdwd

• şu an şerefli ikinciyiz sezon sonu Şerefli birinci olucaz

0|0
    0|0
  • Beşiktaş iyi top oynuyor hakemsizde kazanır ama de jong bruma ve muslerada kırmızı yesin konyanın penaltıları verilsin mehmet topal yatarak penaltı almasın fırat aydınus taraf tutmasın

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;