Kızın yaşının erkekten büyük olduğu ilişki hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben hep erkeklerin geç olgunlaştığını bu yüzden kadından 3- 5 yaş büyük olması gerektiğini düşünürdüm. fekattt bugün birinden hoşlandığımı farkettim sonra yaşını öğrendim ki benden nerdeyse 4 yaş kadar küçük. afalladım tabi. sonra düşüncelerim değişti. neden olmasın ki :)))

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• kadınların kendilerinden yaşça büyük erkeklerden hoşlanmasının sebebi de budur. henüz yirmili yaşlarında olan erkeklerin önemli bir kısmı anlık zevklerin peşinde hovardalık yaparlar. onlarla olan ilişkiler sevgiyi arayan yirmili yaşlarındaki kadınlar için oldukça acı deneyimler getirir. öbür taraftan otuzlu ya da kırklı yaşlarındaki erkeklerin önemli bir kısmı durulmuştur, o tarakta bezleri kalmamıştır, ciddî ilişkilerin peşine düşerler. gençler kadar çok aldatıcı değillerdir. zaten hayatları da oturmuştur; iş, ev düzeni vs. belki heyecandan uzak ama stabil bir ilişki yaşamak isteyen kadınların tercihi olgun erkeklerden yana olur.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• bu cografyada kadınlar daha cabuk yıpranıyorlar.. bu yuzden kadınları genc tercih ediyorlar dogurganlık vs gibi eski zamanlardan gelen gelenek gibi seyler haricinde..

1|0
    0|0
  • Dediğin gibi neden olmasın :) görücü usulü zamanlarındaymış öyle kurallar. Bu şekilde ilişki yaşayan ve evlenen çok kişi tanıyorum. Yaştan dolayı problem olmuyor.

1|0
    0|0
    • di mi yaa :))

• Hoşlanmışsan yaşı önemli değil. Sanki yaşları ayarlayınça hep mükemmel mi oluyor :) karşılıklı hoşlanmışsanız, birbirinizi mutlu ediyorsanız gerisi hikaye. Artık böyle çiftler çok var.

• en az 5 yaş büyük olmalı erkek ben çocuk gibiyim benim 7 8 yaş büyük olmam lazım :D senin için birşey diyemem olabilir oda hoşlanıyorsa sorun olmaz 4 yaş çok büyük bir fark değil.

1|0
    0|0
  • 3 4 yas sorun olmazda olayı cınsellıge tasıdıgı noktada kesınlıkle oyle bırsey yasayamayacagını goster onakı nıyetını anla baska turlu anlayamazsın bana bıraz sacma geldı cunku

1|0
    0|0
    • bana o anlamda yaklaştığını mı düşündün. anlamadım?

• yaaa ben hoşlandım. bir dur dha doğru dürüst konuşmadık bile.

• sen sordun neyapayım tamam duruyorum kendımı felaket tellalcısı gıbı hıssettırdın bana sımdı :))

• Olabilir. :)

1|1
    0|0
  • bn kız arkadaşımda bn den 4 yaş büyük

bazı sorunlar oluyor ama konuşularak hallediliyor

1|0
    0|0
  • kızı seviyosam aşıksam yaş sorunu etmem:D

yok görücü usulü ise sorun olur gibi:D

1|0
    0|0
  • aşk bu olabilir sorun yok

1|0
    0|0
  • yaş tan çok olgunluk önemlidir bence duruşu tavırları konusması hareketlerı önemlıdır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kafa yapınız uyuyorsa gerisi sorun değil

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;