Ergin atamanda düşüşmü var gecen sene böyle değildi?

3. banvit maçını öyle zor hale getirdiki delirdim ben.gecen sene serilerde zorlanmıyordu bu sene deplasmanda neden zorlanıyoruz.aynı banviiti evimizde 20 sayıyla yenerken?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Ergin hoca gecen sene Beşiktaşla play offlarda Fenerbahçeyi,Galatasarayı,Efesi yenerek şampiyon oldu.Üstüne Türkiye Kupasını aldı,üstüne Eurochallange Şampiyonluğu

Ergin hoca bu sene Tofaş,Karşıyaka,Banviti yenerek şampiyon oluyor.Avrupada ve Türkiye kupasında başarısız(Tabi bunda hawkinsin olmaması da etkili)

Düşüş var mı yok mu karar kamu oyunun...

0|1
    0|1
    • ben bile gecen seneki bjkyi hayranlıkla izliyordum çok iyiydi biz bu sene nerdeyse aynı kadroyu kurduk takviyede yaptık ama yeterli değil bence

• seneye olmamalı takımda

• seneye eurolige katılacak gs.bu yüzden daha büyük bütçeyle daha kaliteli yabancılar alır bence de ergin olmamalı.gs basketboluna en uygun isim oktay mahmutidir

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Dimi son topta kazandık .. : /

Hakkaten çok sinir bozucuydu.. Umarım bu akşam ki maçı da alıp kazasız belasız bitiririz bu işi ..

Ender Aslan <3

0|2
    0|0
    • Düşüşe bak adsfafg :D

• Görgüsüzlük bu :D Biz 4 kupa aldık tek sezonda, övünüyor muyuz? :))

• Olsun sizi uefa kupanız var hjkkşlkjşhjş Sen bari yapma Esilam :))

• bayağ bayağ hemde katıldım sana

0|0
    0|0
  • evet forumsuz buldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bütün basketbol cahilleri burada toplanmış bir de en iyi cevaba yuh ya

en iyi cevaba ithafen

karşıyaka dediğin feneri evire çevire parçalamış takım

banvit dediğin hem efes hem beşiktaşı dağıtmış takım

bu takımlara kötü diyor ya bir şey demiyorum.bi de ergin ataman ı beğenmiyorlar cahil herifler

0|1
    0|0
  • 28 Maç üst üste kazanmış bir hocada düşüş görmüyorum ben

0|0
    0|0
    • mahmutiden iyimi yani mahmuti daha kısıtlı kadroyla nerdeyse gecen sene avrupa şampiyonunu yeniyorduk.bu kadro mahmutide olsa eurocup kazanmıştık bu sene

• Bence daha iyi Ergin Atamanın geçen sene Beşiktaşla yaptıkları ortada Bu senede zanndersem 28 maç üst üste galip gelindi son maçı kaybediyorduk ama son anda kazandık bence Ergin Ataman başarılı

• deplasmanda çok çekimser oynatıyor takımı biz banvitten 50 kat daha kaliteliyiz

• bu sene ki rakiplerin adı yok ama başarıları aşikar o ezik dediğimiz takımlar devleri dize getirdi ligde. banvit kötü takımmıda zorlanmayalım 3-4 senedır lıgde ılk 3 un aşasına ınmedıler, ayrıca 25 maç üst üste kazanmış bir takım yarattı yani bence başarısız değil zaten bu sene sakatlıktı dopingti çok çektik onunda etkisi var bence çok iyi antrönör

0|1
    0|0
    • evet takım hawkinsin domercantın üstüne kurulmuştu resmen sana katılıyorum

• ergin atamayan oldu düşüş var:D

0|1
    0|0
  • Seri kaç kaç?

Geçen seneki Beşiktaş, bu seneki G.Saraydan daha iyiydi, onun da payı var :D

0|1
    0|0
  • seyirci faktörü çok önemlidir banvitin iyi seyircisi var p.karşıyaka gibi

0|0
    0|0
  • biraz var ama yorgunluğa bağlayalım tatlıya bağlansın

0|0
    0|0
  • tam bir gs düşmanı sorusu işte

20 KÜSÜR MAÇTIR YENİLMİYYORUZ

ZORUNA GİDER TABİ

#YENİLMEZARMADA

0|0
    0|0
    • arkadaşım saçmalama yenilmiyoruz ama buna rağmen eurocupta başarısız olduk türkiye kupasında fener gibi takıma yenildik eğer mahmuti olsa bu kadroyla uçururdu

• kardeş şu konuda katılıyorum mahmuti'nin yollanması ünal ın en büyük hatasıdır gözümden çok düştü.

ayrıca eurocup önemsiz, eurolig ve lig önemli asıl performansı seneye izleyin transferlerde olur

• mahmuti bu ligin en iyisidir.gecen sene euroligde şampiyonu yeniyorduk nerdeyse ama bu sene eurocupta 16da elendik önemsiz deme uefa kupası gibi birşey.seneye ergin olmamalı

Yükleniyor... ;