Adanaspor 0 Galatasaray 1 maç sonucu hakkındaki düşünceleriniz neler?

90 dakika oyunun kontrolü Galatasaray'daydı ilk yarı %75 vardır topla oynama yüzdesi dakika 70 civarında gösterdiğinde %68 di. Çok sabırlı kontrollü bir futbol vardı bu sene alışık olduğumuz gibi bir nevi Trabzon maçının kopyası gibiydi ancak bu kez gol yemedik ve zorda olsa attık deplasman golcüsü Bruma güzel bir gol attı ve maçı kazandık. İkinci yarı Adana sahada yok gibiydi zaten Galatasaray hakederek kaznamıştır maçı.
Eren form düşüklüğü yaşıyor. Yasin ve Bruma iyiydi podolskide çok kötüydü.
Hakeme gelirsek genel anlamda güzel maç yönetti son dakikada Semih'in yaptığı faullük ve sarıkartlık poziziynu es geçti, ilk yarıdada ceza sahasında Poldinin ayağına basılma vardı penaltı verse kimse birşey diyemezdi. Siz neler düşünüyorsunuz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sneijder in olmadığı bir maçta, onun yerine Josue oynamalıydı, Podolskinin 10 numara mevkisinde oynaması doğru değildir, Galatasaray ortasahası yaratıcılıktan uzak kaldı bu yüzden.
    Gelelim hakeme.
    Beşiktaş alt yapısında yetişen Hüseyin Göçek, rakip futbolcunun Podolskinin topuğuna bastığı pozisyonda Galatasaray lehine penaltı vermeyerek Galatasaray için maçı zora soktu.
    Bence bir hakem hangi takımı tutuyor olsada, sahaya çıktığında adil yönetim göstermeli ama maalesef Hüseyin Göçek, Beşiktaş taraftarlığını bir kenara bırakamadı maça çıkarken. Bu çok üzücü bir durum...
    https://i.hizliresim.com/D3Z8m3.jpg

2|3
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Gs bugün top falan oynamadı , lig en kötü takımlarından biri olan adanaya karşı bile kötü oynadı. Hücum sadece brumanin tavşandan şapka çıkarmasına kalmis başka bir alternatif göremedim. Selçuk ve Podolski oyunda yok gibiydi
    Dün Beşiktaş 1 puan aldığ maçta , gs nin 3 puan aldığı bu maçtan daha çok gol pozisyonuna girdi
    Hüseyin Gocek in son dakika Semihin çelmesini görmemesi imkansız maçın en kritik anıydı

0|2
    1|1
  • valla izlemedimde gsnin bu sene şampiyon olacağını sanmıyorum 2. yarıya yakın tökezler dağılırlar

0|2
    0|0
  • Galatasaray Top Oynamadı Adanasporun yerinde baska bir takım olsaydı gsyi parcalardı

0|3
    0|0
  • Hüseyin Göçek varsa galatasaray çok kötüde olsa kazanır derlerdi inanmazdım

0|1
    1|1
  • Takım futbol oynamıyor iyi gitmiyor. Bu takımı bile zar zor yenebiliyorsa ileride işimiz zor. Hoca olacak adam oyun okuyamıyor yerinde oyuncu değişikliği yapamıyor taktik yapamıyor, oyuna müdahale yapamıyor. Hiç varlığı olamayan Podolski 82 de oyundan çıktı. Yanlardan Eren'e düzgün bir orta gelmiyor. Çok sorunlar var.

0|3
    0|0
  • Berabere kalmalarını isterdim.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;