Bir kız hıçkırarak ağlıyorsa ne düşünürsünüz?

sevgilinizden ayrıldınız. sevgilinizin kusurları oldu onu da kabul etti ve siz reddettiğinizi söyleyince çok kötü bir şekilde ağlamaya başladı. siz kız için seviyor mu dersiniz yoksa takıntı yapmış mı dersiniz? ya da değişip değişmediğini anlamak için süre mi verirsiniz kendi içinizde?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• çok kötü olurum . ama yaklaşamıyorum bir türlü . derdini sormak istediyim zamanlar tuhaf cevaplar vərdiyi için bende kendi kendime böyle şeye göre üzülmekmi olur ya diyip düşünüyorum .

0|0
    0|0
    • ben ağladım erkek arkadaşım hala umursuz tavırlarla konuştu

• bence sen biraz hayatdan ders almış birisini bulsan iyi edersin ! nedem isteyim şu kendini diyil başkalarını anlamak isteyi olan , kendinden başkasını düşünmeyenler var onlara egayist diyiliyor!

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• bu dediklerinin hiçbirini yapmam gözyaşlarını siler yerine ben akarım gözlerinden.. ve bir daha asla ağlatmam... onu nefesim yapar içime çekerim ve bir daha asla nefes vermrm=) bir kızı ağlatmak kadar kötü bişi yok=(((

0|0
    0|0
    • bana acımasızlar geliyo herhalde :)

• sen sevgilim olucaksın benim ve karşıdma ağlıcaksın... öylemiiii...! o gözyaşlarının aktığı yeri karantinaya alırım kimse de üstüne basamaz yanlışlıkla bile...!

• kıyamamm ona :))

0|0
    0|0
  • takıntılı olanıda gördüm sevenide ben süre veririm ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;