Şu an en çok canınızı sıkan şey nedir?

Ben bugün garanti olur gözüyle baktığım bir işe alınmadım. Hem de sadece başörtüm yüzünden. Aç başını yarın başla dediler. Acayip bozuldum. Şimdi nasıl iş bulacağımın derdindeyim. Sizin sıkıntılarınız neler?

0|0
89

En İyi Kız Görüşü

• insanlar istedikleri gibi giyinebilir benim başım kapalı değil ama arkadaş çevrem ve ailemde kapalı insanlar var ve insanları dış görünüşlerine göre değerlendirenleri kınıyorum asıl örümcek kafalı olanlar onlar

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Günlerdir düzenli şekilde ilaç almama ve doktora bile gitmeme rağmen bitmek bilmeyen mide ağrılarım. İki gün önce geçirdiğim mide kanamasının nüksedeceği korkusu ve midemin bana çektirdiklerinden dolayı gün içerisinde sadece 4 saat yarım yamalak uyumalarım. Yediğim her öğünün ağzımdan burnumdan her defa gelmesi. Halsizlik, moral bozukluğu ve bitmek bilmeyen düşüncelerimin aklımdan çıkmaması.

Kısacası sanırım canımı sıkan şek ''kendim''im.

0|0
    0|0
  • ac basini diyen kisiye sövüyorumşu anama buraya yazamiyorum sıkıntım bu

1|0
    1|0
  • Her an her yerde biber gazı yeme potansiyelim.

0|0
    0|0
  • aç başını sende

1|0
    2|2
  • Yarına 2 tane finalim olması..

0|0
    0|0
  • Sözde ilerici, köhnemiş zihniyet temizlenmediği sürece ülkemde huzur hakim olmaz...

0|0
    1|0
  • kahvem bitmiş, hıammına :@

0|0
    0|0
  • su profil resmindeki koyunlar. uykum geldi sayaken!

0|0
    0|0
  • iyi olmuş wqewqe

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• beklemek. aslında cok sabırlı insanımdır ama tekrarlanan olaylar karşısında kullanabiliyorum bu sabrı. olmayan bir şeyin olmasını beklemek sinir bozucu

1|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılmak

1|0
    0|1
  • 2 gündür uyumakta zorlanıyorum. Bugün doruk noktasındayım.

0|0
    0|0
  • Sevgilim tatilde kıskanıyorum bara gireyim bir dedi kızdırmak için öyle trip yaptım ki sormaa şuan bilmem kaçıncı mesajı attı :)) Ama bende bozuldum yani bile bile beni kıskandırıyo :D

0|0
    1|0
  • İşyerindeki görevin neydi ki? gerekiyorsa şartlarına uyman gerekiyo.

0|0
    0|0
  • şuan herhangi bir canımı sıkan bişey yok:D

0|0
    0|0
  • Belim feci ağrıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;