İyi niyeti ve meraklı olmayı abartan insanlar...Fikirleriniz ?

Neredeyse hayatımın her döneminde yaşam tarzım, fikirlerim insanlarla uyuşmadığı için sürekli bir şekilde beni düzeltme ihtiyacı olan insanlarla karşılaştım ve karşılaşmaya devam ediyorum.

- Pollux yatsana arkadaş geç oldu.

- Ders çalış, niye okula gitmiyorsun ?

- Sigara sağlığa zararlı birader bilmiyor musun ? (Valla bilmiyorum)

- Hacı ya, sizinkiler niye ayrı yaşıyor ?

- Cehenneme gidicen haberin yok.

- Niye uzattın, gitseydin bitirirdin. (Ciddi misin ?)

Efendim, bunların hayatımda örneği çok ve her soran ya da tavsiye veren orjinal bir şey sorduğunu ya da tavsiye verdiğini zannediyor.

Hayatınızda bu tipler var mı yok mu bilmiyorum fakat benim hayatımda kaynıyor. Bu kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz ? Başınızdan kırmadan savmak için neler yapıyorsunuz ?

Ben genelde; "Veriyorsan para ver, akıl bende de var." ya da ilgilendirmediği halde sordukları saçma sapan sorulara "Ne yapıcaksın, bir çözümün mü var?"..vs. şeklinde karşılık veriyorum.

Hadi bakalım.

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• oooof hiç sorma nefret ederim öylelerinden. soğuk davranırım belki anlar diye, 1 öğüt verir 2 öğüt verir 3üncüye derim ki ''bak benimde aklım var senin düşündüklerini bende düşünebiliyorum'' diyorum, küsüp gidiyorlar sırf senin iyiliğini istiyoruz diye, birde naz yapmazlarmı...

0|0
    0|0
    • İşte o naz yapıp, tribe girdikleri an ben bitiyorum. Atsan atılmaz satsan satılmaz. Uyarmayınca hiç anlamıyorlar.Şu anda ise başımda uyardığım halde anlamıyorlar. Galiba bazıları, kendilerine laf sokulmasından hoşlanıyor :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Normal konularda akıl verebilir ama benim bildiğim bir şeyi karşı taraf bana söyleyemez buna sinir olurum.

0|0
    0|0
  • sorumluluk bana ait der geçerim

0|1
    0|0
  • tamam diyorum susturmak için

0|0
    0|0
  • Tek sana karşı söylenmiş sözler değil onlar.Herkese karşı öyle olanlar çok fazla. :)

0|0
    0|0
    • Öyle tabi ama 200 kişilik erkek yurdunda herkes akıl verince bi yerde fıttırıyorsun :)

• Kendileri kusursuzlar da sanki. :)

• hepsi bi superman :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Düşündüm de bana bu şekilde yaklaşan kimse yok etrafımda .

0|0
    0|0
  • Aynı dertten ben de muzdaribim, içimden bir s.ktir git diyesim var.

0|0
    0|0
  • Var böyleleri gerçekten...

Benim yaptığım tek şey ise kulak tıkamak. :)

0|0
    0|0
  • açık sözlülük iyidir.

0|0
    0|0
    • Kendinden biraz örnek verebilirsen sevinirim.

• ben aklımdan geçeni söylüyorum işte. kırılmasını düşünmem çünkü benim hayatıma karışma cürreti gösterdiyse benim vereceğim cevabı haketmiştir demektir.

• Niye komşunun netini istila ediyorsun ! sdfsf

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;