Kendi yazdığınız ve en beğendiğiniz şiirleri paylaşır mısınız?

Eminim ki bu soru veya benzerleri sorulmuştur daha önceden, ama kendi yazdığınız ve çok beğendiğiniz şiirlerinizi paylaşır mısınız?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Sana değil sitemim, sensizliğe. Yarattığın boşluğa, bıraktığın ize, etkiye verdiğim tepkiye.. Üzülme geçer bu acım, senin bana olan sevginin geçtiği gibi. Geçer tabi, geçtikçe bende yok olurum, bende tuz olurum, buz olurum, kahrolurum da bulurum yolumu.

Sana değil sitemim benim.. Anılara. Yanımda olmayışlarında bile varsın sayışlarıma. Tutunduğum hayalinin bile kalmamasına yanımda..

Kim bilir kimler bakıyor o güzel gözlerine, sahi kimler tutuyor ellerini benden sonra? Kimler kokluyor, o kokundaki huzuru kimler buluyor? Anlatma, bilirsin dayanamam.. Bilirsin işte ben yine o küçük kayıp kız, yüreğini sokak ortasında arayan, bir gece yarısı.. Sense eskiden bana yardımcı olmaya çalışan, elimden tutan o yardımsever adam.. Tutmuş gibi yapan bir hırsız belki, aradığım kalbi bulup çalan..

Belki de haklısın bunların tümü benim hatam, seni adam saymam, canımın içi yapmam, canımda taşımam.. Haklısın bende senden arda kalan, anılar var yüzlerce, acıtan. Kanatan, kanayan, uyutmayan.

~ bayan mavi

* yanlış anlaşılmasın, bayan mavi yazar ismim benim :)

0|2
    0|0
    • Gerçekten çok güzel anlatmışsın duygularını, ama biraz düz yazı gibi olmuş sanki

• biz buna şiir demeyelim ya, ortam müsait değil önüme ilk geleni attım ben:)) deneme tarzı yazarım zaten. yorumun için teşekkür ederim

• rica ederim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Fazla yok...

link

0|0
    0|0
  • Burada bulabileceğini sanmıyorum :) Anlaşılan edebiyat ve şiirle ilgileniyorsun. Babamın şairlik yapmışlığı var ama kitap bastıramadı çok yoğun olduğu için. Umarım sizinde iyi şiirleriniz vardır.

0|0
    1|0
    • Şiire merakım var tabi yazarımda okurumda, benimde var kitap bastırmak gibi bir niyetim ama şuanda değil belki daha ileri bir zamanda umarım becerebilirim :) Şiirlerim iyi mi orasını bilemeyeceğim okurlara kalmış bir şey ama beğenirim tabiki kendi yazdığım şiirlerimi

• Sağolun, serbest yazıyorum bir ölçüyle yazmaya çalıştım fakat yapmacık geldi pek beğenmedim.

• Evet tutturmak zor oluyor.

Yükleniyor... ;