28 günde şu durum mümkün mü?

28 günde şu durum mümkün mü?
28 günde bir programla bu hale gelmiş
benimde kilo fazlam olmamasına rağmen belim çok şekilsiz duruyor (ilk fotoğraf gibi) çünkü geçen sene acayip hareketsizdim ve hep abur cubur yerdim şimdi onların hiçbirini yemiyorum hiit yapıyorum. ama sanki bişey değişmiyo ya

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir kere sunu söylemem gerekir ki gün veren antrenör ay veren yil veren atiyorum su an tamamen zaman zarfini kesinlikle ama kesinlikle bu spordan anlamiyodur. Neden diceksin cunku sundan dolayi her insanin metabolizmasi farkli isler, anatomisi farklidir ve yaptigi sporla alinan sonuc her insanda farkliliklar gostericektir, oncelikle bunu belirtmek istedim. Zaman kavrami tamamen sporu yapan kisiye bagli biraz, ne kadar iyi beslenirse ne kadar saglam calisirsa o kadar o döngüyü yakinlastirir. Bunun baska hic bir sekilde aciklamasi olamaz. Anatomin iyiyse herhangi bir saglik problemin yoksa beslenmene dikkat ederek herseyin ustesinden gelebilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Sadece kilo vermek adına bu tür programlar yapıp zayıflamaya çalışmak yerine spor'u hayatınızın bir parçası hâline getirmelisiniz. 172 yim 56-60 arası değişir kilom ama 60 ı geçmez. Aktif bir bisiklet binicisiyim. Parkur da , sokakta , bazende planlı turlar ile kartepe gibi yüksek rakımlı tepelere tırmanış ve iniş yapıyorum. Dağcılık la uğraşıyorum. Kamplar yapıyorum. Sağlıktan yana pek problemim olduğunu hatırlamam. Yalnızca bazen sarp inişleri fazla agresif yaptıgımda kırık çıkık gibi sorunlar yaşadım o kadar. Uzun bir süredir spor hayatımın bîr parçası ve öylede olacak. Sizede tavsiyem sporu hayatınızın merkezine yakın bir yerde tutun..

0|0
    0|0
    • Benim öyle bir imkanım yok okuyorum şu an sadece evde bişeyler yapabiliyorum. bu kadın da pek kilo vermiş sayılmaz sıkılaşmış benim istediğimde bu

• 5gün kardiyo yapıyorum evde çalışıyorum soruyu düzgün oku önce
      Dağa taşa tırmancak vaktim yok diyorum

• Neyse fazla uzatmayacağım da ben birşey yapmıyorsun demedim. kilo vermek adına değil sporu sağlık için yapın diyorum. ..

• Nasil degil a q kiz zaten soldada incecik sadece biraz yagsi var onuda sporla dogru beslenmeyle 28 günde yapamicakmi?
    Evet mümkün ama sen bu kizdan daha sismansindir o yüzden bos heveslere kapilma

1|1
    1|0
    • bir sg allahaşkına 50 kiloyum

• Ciddi anlamda spor yapmis olsan veya sporla ilgilensen mümkün oldugunu bilirdin. Beslenmeme dikkat ediyorum bise degismiyor diyosun ne yiyorsun mesela? Simdi bana beyaz ekmek deme koparim

• Ne yiyip ne yememem konusunda çok makale vs okudum. Ekmekle aram fazla yok günde 2 dilimi geçmez onu da tam buğday yerim
      Kesinlikle mümkün olamaz diye bir cümle de yazmadım oraya fikir soruyorum

• Mümkünatı yok yalanın daniskası 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Denemek lazim

0|0
    0|0
  • Degişir para kaptırmayın bunlara

0|0
    0|0
  • hayır sporla o hale gelemez estetik

0|0
    0|0
  • Bu neya tahta gıbı hatunmu olur

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • iraden sağlamsa mümkün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bacak ve kollar olabilir de bel 28 günden daha fazla zaman alır. Bacaktan 4 cm attığında belin ancak 1 belki 1.5 cm incelir genelde. Beldeki yağları yakmak daha zor. Ciddi efor sarf etmen, bel bölgesine yoğunlaşman lazım.

0|0
    0|0
    • Benim bacaklarım ince yağ az bel bölgesinde toplanıyor yağlar

• O zaman bel ve karın bölgesi ağırlıklı egzersiz yapacaksın.

• hang, program bu? bence mümkün jillian micheals ın da 30günlük egzersiz programı baya işe yarıodu

0|0
    0|0
  • İsteyince herşey mümkün bu hayatta

0|0
    0|0
  • Yahu ben full abur cubur besleniyorum ama hala vucut manken gibi. bende mi bir sorun var acaba :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;