Beşiktaş iyi takım mı?

napoli şöyle yapar böyle yapar diyenlerin alayının dötüne girdi bu maç. futboldan bu kadar anlıyorsunuz işte. buna beyaz futbol'daki takozlar da dahil.
beşiktaş şanslıydı diyebilirsiniz ama şans sadece iyi takımların yanında olur. beşiktaş da iyi takım, bu kadar basit. kendilerine inanıyorlar, cesaretleri var, top da onları seviyor. diğer taraftan şanslı denilen takımın aleyhine bugün iki tane penaltı verildi, deplasmanda iki kere beraberliğe yakalandı ama buna rağmen takım bu maçı aldı çünkü iyi takım. bunu şansla falan açıklayamazsınız.

0|2
713

En İyi Kız Görüşü

• Hemde çok iyi bir takım Beşiktaşım 🏁⚽💪❤

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasaraylı biri olarak şunu söyleyeyim beşiktaş kadar kaliteli takım görmedim. Tüm maçlarını izler ve desteklerim. Beşiktaşlıları tebrik ediyorum galibiyetleriniz daim olsun :)

1|1
    0|0
  • İyidir

0|1
    0|0
  • Yok galatasaray

0|1
    0|0
  • Iyi olan kazansin

0|1
    0|0
  • Aynen katiliyorum.

0|1
    0|0
  • Bilmem 😊fenerliyim ben

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu güzel maçı gölgelemek isteyenler elbet çıkacaktır ama avrupada 18 maçtır sahasında yenilmeyen , ligde de son 4 sezonda adam akilli yenilmeyen takimi aleyhine çalınan 2 penaltıya rağmen yeniyorsan bu başarıdır , bize de gurur duyup tebrik etmek düşer
    SİNYOR BEŞİKTAŞ BEY DİYECEKSİNİZ !!!

Şenol Güneş: 'Belki de Aboubakar gol için bu maçı bekliyordur' (Napoli maçı basın toplantısı)

https://i.hizliresim.com/88yl4k.jpg
    https://i.hizliresim.com/B8BZpD.jpg

0|1
    0|0
  • Dünkü oyuna şans diyenin mk.

0|3
    0|0
  • Her ne kadar dün bağırmaktan sesim kısılmış olsa da harika bir sonuç elde ettik. İnşallah daha iyi yerlere geliriz. Bizim galibiyetimize sevinen rakip takım taraftarlarına teşekkür, üzülenlere de s**tir ederim :)

0|2
    0|0
  • Beyaz tv de ki spor muhabirleri ahmet çakar ve ekibi tam mal :) onlari umursamam bile. Beşiktaş çok iyi takim turkoyedeko en iyi takim şu an. Mario gomez olsa etinden yenmez ama:)

0|1
    0|0
  • iyi takım tek maç ile olmaz gruptan çıkarsa iyi takım sayılabilir. şu an grubu mağlubiyetsiz kapatma şansı var kiev son maçta zaten havlu atmış olacak.

1|1
    0|0
  • cidden maçı izledim bir galatasaraylı olarak takım farkı olmaz zaten böyle ulusal maçlarda penaltılar haklıydı saçma saçma hareket yaptı ceza sahasında beşiktaş ama beşiktaş maçı haketti tek sorun KALECİ

0|1
    0|0
  • İster şans olsun ister olmasın. Beşiktaş azimli, istekli ve adamlarda ruh var. Peki bizim Fenerbahçe de ne var? Fenerbahçeliyim ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Beşiktaşı destekledim kazanmasına da sevindim.

0|1
    0|0
  • düzgün konuşsana be adam :D

0|1
    0|0
  • Iyi takim.

0|1
    0|0
  • İyiki beşiktaşlıyım 🏁👊

0|2
    0|0
  • iyi takım olmasa deplasmanda napoliyi yenemzdi ,

0|1
    0|0
  • Helal olsun tebrik ederim

0|1
    0|0
  • He çok iyi takim Vodofone Arenada 70 dakika Galatasaraya madara olan hakeme rağmen 1 puani kendi sahasinda zor alan takim çok iyi takim gerçekten

0|1
    0|0
Yükleniyor...