Hangi dershaneye yazılmalıyım

Arkadaslar karak werdim 4 yıllık üniwersite kazanmak istiyorum ygs ve lys de barajı geçsem istediğim yerlerii kazanabiliyorum sizce hangi dershaneye gideym İstanbul kağıthanede oturuyorum birebir derslere yoğunlukk weren bir dershane arıyorum tawsiye için teşekkürkür

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Çok boktan bir semtte oturuyorsun öncelikle hacı. Onu bir belirteyim de.

E Birey'e gitsene, Eksen'di bir ara. Merkezde olması lazım. Ordaki tüm hocaları tanıyorum, mat. hocası iyidir değişmediyse. Sosyal Bilimler hocası da iyiydi.

Müdürü Izzet Hoca'ya selamlar asfhg.

Şaka maka Boğaziçi Fem'e yazıl. Orası iyi.

0|0
    0|0
    • boğaziçi fem derken ?

• Teşekkürler ama yolda zaman kaybedecek zaman yok :)

• O zaman Birey'de başarının senin ayağına gelmesini bekle. Orası daha fazla vakit kaybı.

Ben Beşiktaşa gittiğim zamanlar çok iyi hatırlarım arabada test çözdüğümü. Yanımda birisi vardı, silgi istemiştim. Öyle bak bir de.

Neeyse, sen bilirsin. Şu anda da vakit harcıyorsun, unutma:)

Hadi kal sağlıcakla.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Fem e git en iyisi o :)

0|0
    0|0
    • birebirde yardımcı pek olmuyorlarmıs ama benim düşüncemde o

• Ogrenci basarili olursa birebir yrdmci olrlr bence senin gitmen lazm hocalarin ayagina

• Benim kafam biraz zor alıyor ayrıntılara çok fazla takılıyorum biraz çekingenlikde yok diyemem

• fem ya da körfez tabiykii

0|0
    0|0
  • fem iyi değil ben gittim beğenmedim, etüt merkezleri daha iyi oluyor

0|0
    0|0
  • uğur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• öncelikle o v leri w olarak yazmaya devam edersen bir bok olamazsın onu açık açık söyleyeyim.

soruna gelecek olursak; kesinlikle final ve sınav dershanelerine gitme. eğer sağlam bir okul ve sağlam bir bölüm istiyorsan kesinlikle FEM

2|0
    0|0
  • Kesinlikle abiler asdasdsad

0|0
    0|0
    • Abilere gitmek için pek zaman bulamam haftaiçi full işteyim haftasonlarına yoğunluk werirsem sosyal yasantımı aksatırım kafamda karısık

Yükleniyor... ;