Bisiklet meraklılarina kron sedona hangi markayı önerirsiniz? Amortisör ü sağlam mı?

Bisiklet almayı düşünüyorum. Ikinci el olarak hangi marka ve neye dikkat edeyim. Kronik arızaları ne oluyor bu markaların?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 3 yıl önce aynı dönemde aldığımız Kron, Sedona ve Bisan marka bisiklet mevcut. Kesinlikle markayı kötülemek amacıyla yazmıyorum ama ben yeniden bir alım yapsam bu ikisi arasından Sedona ya yönelirim. Kron özellikle kullanılan malzemeler bakımından ve ince işçilik bakımından çok sorun çıkardı. Jant kaynağında çapak kalması ve iç lastik patlatması, kullanılan zincirin bu 3 markadan en erken dönemde paslananı olması vb. etkilerden. Tabiki modele ve kullanılan ekipmana göre değişebileceğini unutmamak lazım. 3 yılda değişen çok şey olmuş olabilir.

0|0
    0|0
    • Marka isimleri geçince yanlış bir algı oluşturmamak için sürekli bisiklet gruplarıyla şehirlerarası yol yapan bir arkadaşıma sordum. O da iki markadan gözlemlerine dayalı olarak Kron'u öneriyor. O daha aktif içli dışlı olduğu için sanırım daha etkili bir öneri olabilir. Bunu da aktarayım. Keyifli paylaşımlar.

• O modeli kullanmadım. Kronla ilgili şunun hakkını vermem lazım. Kadrosu çok iyi ve rahat sürüş sağlıyor. Dikkat ederseniz benim şikayetçi olduğum konular üzerinde kullanılan donanımlara dair. Bende hidrolik fren sistemli marka model yok kullanmadım. Disk frene sahip bir bisiklet için kadrosu size uygunsa fiyat anormal düzeyde değil. Vaktiniz varsa orjinal modelde kullanılan ekipmanla şuanki ekipman da değişiklik olup olmadığına bakıp kullanılan marka ve modellere ilişkin özellikle bisiklet forum sitelerindeki şikayetlere göz atmak yararlı olacaktır.

• Evet önemli olan kullanımı bakımı vs. 3 yıl az değil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;