Mesaj atmalımıyımm ??

yanlış anlamalar yüzünden benden sinirle ayrıldı sevglm değilsn mesaj atma filan dedi ertesi gün kendisi yazdı cevap vermedim hiçbiirne yine dün tekrar yazdı cevap vermedm neden yazmıyorsun bir soru sordk demi beni takmıyrmusun dedi beni yanlış anladıgını kabullendi fakat suçu hala bende bulduguda oluyor onunla nasıl buralara kadar geldiğimizi hiç düşünmüyormusun dedin yakndı yani herneyse Şu an yazmıyorum oda yazmıyor yazar mı bilmiyorum yazar mı ?

ve 4 gün sonra ay dönümümüz ona ayrılık mesajı atimmı teşekkr anlamında bana herşeyi öğrettiğin gibi kmseye güvenmemeyi hayatının merkezi yapmamayıda öğrettin felan tarzında bir mesaj onu dize getirir mi ?

0|0
64

En İyi Erkek Görüşü

• Taktik yapıyor sen atmıyorsun diye o da atmıyor şu an..Eğer pişmanlık duyması için mesaj atarsan oyunu kaybedersin amacın onu kazanmaksa sakın atma o eninde sonunda yine sana atmaya başlayacak.Eğer atarsan sihiri ve büyüyü bozarsın kaybedersin..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• yok getırmez emın ol buna sevıyorsa zaten doner eger sana mesaj atmaya devam ederse cevab ver su anda ben o cocugun çektıgını 1 senedır çekıyorum

1|0
    0|0
    • beni çok kırdı sus yalan söyleme dedi ayrıldı şizofren dedi ertesi gün herşeyi öğrennce sus anca savunma kendini dedi ben neyapacağımı bilmiyorum defalarca soguttun dedi bende sogudum .s ama köpek gibi seviyorumm :((

• abi sevıyorsan bırakma eger onunda sevgısınden emınsen

• oda seviyor bende seviyorum ama inat yapıyor bilmiyorum çok garip

• Olabilir ilerleyen zamanlarda görürürsün

1|0
    0|0
  • bence hiç bir anlam veremez bu demek istedğine. dewam etmek istiyomusun istemiomsn bn bile anlamadm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bekle bence yıldönümüne kadar atmazsa inat uğruna bitirme sevdiğin belli onunda sevdiğine inanıyorsan adım atmalısın.

1|0
    0|0
  • seviyor musun önce ona karar ver

1|0
    0|0
  • olayı tam anlamadım da seviyosan neden ayrılıyosun,sevmiyosan zaten durmanın anlamı yok,aşkta gurur olmaz

1|0
    0|0
    • seviyorum sevmesem hala beklemem onu ama gurur işte

• gurur yaparsan sonradan çok daha fazla acı çekersin benim fikrim yani benimde sevgilim var çok seviyorum onun sevgisindende eminim gurur yapmıyorum onu kaybetmek istemiyorum ben gurur yaparsam biliyorumki erkek o daha fazla yapar ve afedersin b*ku b*kuna ilşki biter severken

• ayrılık mesajı atman yerine sakin bir konuşma daha etkili olabilir eğer ki istiyorsan.

1|0
    0|0
  • bence atma sus

1|0
    0|0
  • buyukluk sende kalsın.sus

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;