Kadınlar ofsayttan anlamıyor mu? Bu bağlamda futbol gerçekten bir erkek sporu mudur?

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• Ofsaytı anlamam bir kaç yılımı almıştı. Tam öğrendim diyordum ki şimdi de aktif ofsayt, pasif ofsayt icad ettiler. aklım gene karıştı. öfff çok sıkıcısınız.

0|1
    0|0
    • 😂😂😂 Harikasin ya. Evet konu sikintili hakemlerinde cok anladigini sanmiyorum ama Kumru bu ofsayt verilmicek gibi degil ya 😊😊

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Gayet de anliyorum, biliyorum. Yalniz bizim maclarda hakem hatalari olmuyormus gibi davranmayalim. Her mactan sonra hakemlerin birden fazla hatali karari elestiriliyor. O zaman kimse futboldan anlamiyor. Bunun cinsiyetle alakasi yok. Bence surekli hatali karariyla gundeme gelen hakemlere tekrar egitim verilmeli.
    Bu futbolculara verilen ceza yerinde olmus.

0|1
    0|0
  • Abim olmasaydı bilmiyor olurdum muhtemelen
    😇

0|1
    0|0
  • Hayir. Ne kadar sacma bu insanlarin düşüncesi. Direk diyolar ki sen ofsaytin anlamini biliyo musun. Futbolu bilmedikleri icin direk elestiriyosunuz. Ya da futbolu sevdigimiz icin erkeklere yakin olmak icin izliyo gibisinden diyosunuz. Dertliyiz 😞

0|1
    0|0
  • Biliyorummm 😄

0|1
    0|0
    • Anlat kiz😊😊

• Sayılmaz iyice araştır video izle öğren. bak bunun bide pasif aktif ofsaytı çıktı.

• Ah duydum onuu allahtan futbolu sadece sokakta oynuyom prof değilim 😅

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;