Kız kavgası gördünüz mü ne yaparsınız?

"benim eskiyle yiyişirsin he!"seni gidi beni bilmez şam şeytanı, diye diye dinlenmeden dövmüştür.

https://www.liveleak.com/view?i=4c3_1475591418

lan biz öpmeye bulamıyoruz, hatun evire çevire dövdü. nimet lan o nimet çarpılacaksın.
amerikalı' nın rednekinden korkulması gerektiğini gösteren kız
abla adeta dövüş için doğmuş, "ben sırf bu dayağı atmak için evrimleştim, bugünlere geldim, sen ne diyon?" der gibi. belli ki her durumda kavgaya hazırlıklı. saçlar tepeden toplanmış, rahat kıyafetler seçilmiş, kendine saldıran kişiye girişmek konusunda en ufak bir tereddüt göstermeksizin direkt başlıyor performansına.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kiz kavgasi gorursen karisma sakin seni ortalarina alir once seni dover sonra kavga etmeye devam ederler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir garıyla evlencem o değilde anasını zihmiş kızın:/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• üniversitenin ilk yılı küçük bir şehirden gelmişim tabi gözüm açık değil suratimdan zaten şapşallık akıyo iki eküri ota b. ka laf sokup duruyo satasmamak en iyisi dedim sesimi çıkarmadım 24 kişilik misafirhane koğuşunda kalıyoruz bir gün kızlar hazirlanicaz hep beraber. 2 metre boyunda aynasinin onundeyiz. bana satasanlardan biri de 2 saattir üstünü değiştirip değiştirip geliyo. geldi ortaya satasti. O söylendi kızlar söylendi. sinir oldu benim arkamdan tek söz soylerseniz bitirim sizi dedi arkasını döndü ki; ben aynanın onundeydim biri söylenmesin mi. kız arkasını döndü bana laf atmayın demedim mi dedi sacimdan tuttuğu gibi aynaya geçirdi ben yerlerde😀 benim kızlar kızın üstünde ( bir de okul öncesi okuyodu şahıs)

0|2
    0|0
  • Ay kız kavgaları felaket oluyor. Eğer sende karışırsan seni de arada kaynatırlar. O yüzden gördüğüm zaman hiç bulaşmadan kaçıyorum. Kavga pek tercihim değil, yazık mı değil canım saçlara uzaması için dökülmemesi için nasıl uğraşıyoruz :D

0|2
    0|0
  • Güzel olana dalarım bende 😀

0|1
    0|0
  • Bu ne ya Allah korusun. Hiç kimseyle kavga yapmadım yani.
    Ruslar böyle. Rus kızları oooo bir birinin burnunu kırarlardı, klozete sokarlardı kafalarını falan. Hiç bulaşmadım.

0|1
    0|0
  • bu kadın herkesi döver ben söyleyeyim.

0|1
    0|0
  • Gerçekten çok kalitesiz duruyor bence.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• o ne lan öyle amerikan güreşi uygulamış kıza 😂😂

0|1
    0|0
  • Kız kavgalarından nefret ederim.

0|1
    0|0
  • Çekirdek alır izlerim

0|1
    0|0