Adet değilim ama ... yardıımm :(

arkadaşlar 2 ay önceki adetim sadece 2 gün sürmüştü. annem strestendir olur bazen dedi geçen ay gayet normaldi 6gün sürdü. .. bu ay ayın 15inde olmam gerekiyo normalde ama dün hafif kahverengi leke geldi bende ped taktım. daha10 gün var adetime dünden beri pedimde çok az miktarda kahverengi leke var... adet değilim olacak mıyım? bu konu hakkında bilgilinz var mı? ha bide gusül almam gerekiyo mu? cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Pskilojiden dolayi oluo akinti vs seylerde gusul abdesti alman gerekiyor..ciddi bir durum yok...adetin cok gecikirse..bi jinekologa gorunursun..mantr..kist vb..seylerde olabilir genital bolgende

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• güsül al gülsüyle

0|0
    0|0
  • Paslanmıs seninki. Küftür o küf.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok geçmiş olsun canım.

Adet olacaksın, ama tam söktürmemiş gibi geldi.

Benim de adet düzensizliğim vardı. Bir arkadaşım ped ne kullanıyorsun dedi. Ben söyledim.

O da yeni bir ped almaya başladığını ve çok rahatladığını söyledi. Bana da hediye etti 3 tane. Kullandım, tam o sıra adet olmam gerekiyordu olmamıştım. 2. gün normal oluyormuşum gibi geldi. Çok rahatladım. Ayrıca ağrı da eskisi gibi olmadı. Ben yine inanmadım, 1 ay daha kullandım. Tam 28 gün doldu regl oldum. Yine neredeyse hiç acısız geçti. Şimdi normal kullanıyoum. Kutuyla çok daha ucuzmuş onu aldım.

Adet düzensizliğine ve adet dönemindeki sıkıntılara birebir. Ben tecrübe ettim.

Bir daha tövbe bırakmam. Adı gibi SağlıklıPed

Bu arada, evet alman gerekir eğer akıntı yoksa. Çünkü adet belirtisi olan bir şey yok. Bitmiş de olabilir. Yine de çok iyi bilmiyorum danış istersen

0|0
    0|0
  • Stres ve sıkıntı bu adet periyotlarını ne yazık ki olumsuz yönde etkiliyor .

Adet düzensizliğiniz hala devam ediyorsa, doktora görünmenizde fayda var .

Adet düzenleyici haplar var , büyük ihtimalle doktor doğum kontrol hapı tarzında adet dengenizi düzene sokucak birşeyler verir (kesinlikle doktor tavsiyesi üzerine ilaç alın,tedavi olmadan ilaç kullanmayın ) .

1|0
    0|0
  • Kac gun surmustu akintin canim ?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;