Ask sizin icin ne demek tanımını yapmanızı istesem?

Aşkın tanımını yapar mısınız?

Herkeze + Teşekkürler:)

Güncellemeler:
O kadar guzel anlatmissinizki cokkk Teşekkürler ellerinize sağlık

0|0
1931

En İyi Erkek Görüşü

• Aşık oldugunda onun yanında için içine sığmıyo o gün senden mutlusu yoktur. Güneş senin için doğuyo o gün onunla buluşacaksan.insanlara başka gözle bakıyorsun. 2-3 kez aşık olamazsın bnce ilk Aşktan sonrası aşkla alakası yok bence çünkü ilk yaşadıgın duyguları yaşamak istediği için insan seviyor. Eğer gercek aşkın değilse dünyan başına yıkılıyor ama bence sevmek herşeyiyle güzel. İnsan ayrıldıktan sonra ne kadar üzülsede yine yaşamak icin herşeyini verir. :)

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• ask anlatılmaz yaşanır insan asık oldumu her seyı faklı gorur dunya baska doner etrafında bulutların ustunde yasar askını gordumu kalbı pır pır atar gözlerı parlar her zaman

1|0
    1|0
  • sabahları sebebsizce kalkıp boşa yaşadığını bilmektir... bir sabah güneş farklı doğacağını hissetmektir... aslında güneş hep aynıdır fakat yansıması farklıdır... yeryüzünde binlderce milyonlarca hatta milyarlarca ışık tanelerinin dolaştığını hissetmektir... yolunu aydınlatan her ışık aynı değildir... aslolan geceleri yolunu aydınlatan aya ışık saçan o taneyi zerreyi bilmektir...

saçmalamakta üstüme yok..

1|0
    1|0
  • aşkın tanımı bu link

1|0
    1|0
  • vefa+ten kokusu+sarılmak

1|0
    1|0
  • Benim için aşk : '' ana dolu da İstanbul olmak benim için aşk asyada timür avrupada iskender olmak taş üstünde taş bırakmamak feth edilmemiş kale bırakmamak , benim için aşk hz Ali olmak korkmadan o yeşil hırkayı giyip yatağa girmek, Benim için aşk ebubekir olmak

1|0
    1|0
  • çoğunlukla cinsel dürtülerle aşk duygusu karıştırılmaktadır ve insanlar güzel ya da yakışıklı insanlara aşık olduklarını söylerler hep...aslında gerçekten aşk karşıdakinin fiziksel güzelliğini değil içsel güzelliğini görebilmektir...

1|0
    1|0
  • Bence gerçek aşk karşılığında hiç bişey beklememektir ve yine bence en büyük aşk karşılıksız olandır.

1|0
    1|0
  • Aşk;

Birinin gözlerinin içine bakmak,o baktığın kişinin rüyalarına girebilme ihtimalini göze almak demektir =)

1|0
    1|0
  • Akılsız

Şapşallar

Klübü

:) karar aldım aşık olmayacağım :D

1|0
    1|0
  • yeni donanım buludu sorunsuz kullanılabilir

gibi birşey

1|0
    1|0
  • sevgilimi cok degerli ğörüp onun tüm kızlar tarafından kıskanılaçak kadar sevmek bunu başarmak ama diyelim ki bunu başarmadık o zman sevgilimde sıradan biri olmayı kabul edecek kadar beni sevmesi

1|0
    1|0
  • bu kelimeden nefret ederim hiç kullanmam ciddiyim benim için sadece sevmek ve sevdalı olmak var yoksa aşkım aşkitom aşık oldum gibi saçma sapan şeylere sinir olurum.

1|0
    1|0
  • Sağlıklı çocuklar dünyaya getirebilmek için doğanın bize oynadığı bir oyundur sadece.

1|0
    1|0
  • Mutluluk yaşama sevinci vermek demek fazlası önemli değil zaten

şu zamanda para para para orası ayrı :)

1|0
    1|0
  • gerektiğinde hiç düşünmeden gururundan vazgeçmektir

1|0
    1|0
  • Aşk ulaşılmazlığın verdiği ego sıkıntısıdır

1|0
    1|0
  • Baş ağrısıdır.

1|0
    1|0
  • vodka+beşiktaş+atatürk+yüce allah

1|0
    1|0
  • nefret ve öfke

1|0
    1|0
  • Ten kokusu + özleme + sevgi + öpüşme + Senin düşünen birinin olduğunu bilmek

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 19

• yaşanılan bir duygu

1|0
    1|0
  • aşk sana ne kadar büyük kazık atsada seni kullansa aldatsada 4 sene sonra onu sevip sevmediğini nefret edip etmediğini bileden özlemek herkeste onu görmek hayatında kim olursa olsun sevgilinle kavga edince ağlarken bile aklına sevgilinin değil onun gelmesidir.

1|0
    1|0
  • Aşk; hiç bir madde almadan geçici bir süre kafanın güzel olmasına ve dünyayı toz pembe görmene neden olan bir duygu. Geçince de "ne aptalmışım" demene sebep olan bir ayna. :)

1|0
    1|0
  • bak dünde aynı soru sorulurdu yaptım ondan öncede soruldu yaptım yine soruluyor artık yapmak istemiyorum :(

1|0
    1|0
  • Aşkı anlatmaya kelimeler yeter mi? Bence yetmez çünki kelimeler eksik kalır.

Anlatılmaz, yaşanır denir ya, işte aşkın tanımı...

1|0
    1|0
  • insanın en saf en salak en laylaylom oldugu zamanlarıdır :) midesinde kelebekler ucuşması kıpır kıbır olup heycandan bayılıcakmış gıbı hıssetmesı sureklı aklının onda olması düşündkce içinin titremesidir aşk . ınsanın olgunlaşması yaralarına ragmen ustune gıdıp boçalamaktır aşk

1|0
    1|0
  • bi kisinin hatalarını gormemek, hep o kısıyı dusunmek, gun boyu onla konusmak vakit gecirmek istemek, gece uyumadan once onu dusunup mal mal gulmek, onun yanında kalbinizin hızlı carpması,bi anda onun hayatınızın anlamı olması,hayatınızı onun uzerıne kurmak, herseyinizi onla paylasmak..

1|0
    1|0
  • 1 - ask karşılıklı sevgidir.acıyı tatlıyı paylaşmaktır.

2 - aşk kırık kalp demektir

3 - aşk paylaşmaktır.çünkü aşk paylaştıkça yücelir.

4 - aşk sonsuz sevgidir. aşk birini sevip onunla olmaktır. ölümüne sevgidir.aşka saygıdır.

1|0
    1|0
  • aşkın tanımı yoktur aşıksan mutlusundur onun yanında olmak ona bakmak susmak gülmek eğlenmek

sevmek veya hoşlanmakla karıştırılmaması lazım aşık olmak çok farklı bir duygu yaşamak gerek tanımla anlatılacak bir şey değil

1|0
    1|0
  • mentollü şeker yedikten sonra su içmek gibi iyi mi kötü mü hoşuna mı gidiyo rahatsız mı ediyo bilemiyosun

1|0
    1|0
  • Kendin kadar gerçek ,hayallerin kadar yakın ama ulaşılmaz ,zor ,inatçı ..aslında gerçek şeylerin tanıma ihtiyacı yoktur.

1|0
    1|0
  • A CIYA

Ş İKAYETSİZ

K ATLANMAK...

1|1
    1|0
  • bikere yakalndımı geçmeyen hastalık illa birini sevmek zorunda kalırsınız

1|0
    1|0
  • aşkınn tanımı kişiden kişiye göre değişse de kalp ritmini değiştiren, herkeste farklı tip reaksiyonlara sebep olan, eğer karşılıklıysa güzel bir o kadar ilginç bir duygudur

1|0
    1|0
  • buyuk bir bosluk, baba yigit ister

1|0
    1|0
  • ERRORRR :D

1|0
    1|0
  • sewgi,güwen,anlayışşşş :)

1|0
    1|0
  • aşk bir vişne iç iç kişne