Arkadaşlar aranızda BİOXİN saç dökülmelerine karşı kullanılan bu ilaçtan kullanan oldumu ?

Olduysa etkileri nasıl oldu ? Karınımı gördünüz yoksa zararınımı ? Etkileri neler oldu ? ve nekadar bir süre kullandınız bu ilacı ? lütfen ilacı kullananlar ve bizzat çevresinden birinci ağızdan duyanlar cevap yazsın

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Minoxil kullan onun yerine, bir halta yaramıyor bioxcin 2 yıl kullandım.

0|1
    0|0
    • bu minoxil i daha önceden yine bir yerden duydum faydası oluyormu ? birde bioxinin hiçmi faydasını görmedin *

• Allah yardımcın olsun kardeş. Peki ne yapıyor bu minoxsil yani etkisi nelerdir ne yapıyor saçına detaylı yazarmısın

• Kardeşim bu minoxil aslında tansiyon ilacı olarak çıkmış ilkin sonra bakmışlar ki yan etki olarak saç çıkartıyor ve bunu spret formatına dönüştürmüşler. Benim tepeden bayağı bir açılma vardı, o açılma küçüldü farkediliyor yani, ama kullanmayı bıraksam tekrar açılıyor :) Kullanmaktan bıktım valla saç ektirmeyi düşünüyorum.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bi halta yaramıyo sırf para tuzagı

0|1
    0|0
    • bir önerin var mıpeki

• tahsın bence sen insanları tanımadan düşüncelerını solemeye kalkma,senin düşünce ya da fikir beyan etmene gerek yok onun bir sevgılısı ve nişanlısı var zaten..

• :) merak edecek bir şey yok eren. Sanırım nişanlısısın böyle konuştuğuna göre ! Ki değilsen maydanos konumuna düşersin. Kötü anlamda söylemedim.Çok güzel ve oldukça çekici bir bayansın, bende çok kıskanç biriyim böyle bir şey olursa kıskançlıktan heralde ona her ters bakanla kavga ederdim. Kavga etmekten seni sevmeye vaktim olmazdı korkusuyla böyle birşeyin olmasını istemezdim

• benim teyzem 4 senedir kullanıyor en fazla 15 tel saç çıkmştır :D :D

0|1
    0|0
    • :)) aslında saçlarım çok var sadece yani ihtiyaç bile yok ama güçlendirmek için önerileri görmek istedim, teyzeniz kaç yaşında tabi yaşta etkiliyor,

• tamam teşekkür ederim bir bakayım araştırıcam :)

• birşey değil :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bir kaç kere kullandım işe yarıyor.

0|1
    0|0
    • nekadar bir süre

• iyi o zaman mutlaka kullanmalısın. bir de dengeli beslenmeye dikkat et. korkacak bişey yok.

• bilmiyorum bioxsin hakkında kötü şey söyleyen iyi şey söyleyenden nerdeyse 4 kat fazla

• Ben kullanmadım ama çok yakın bir arkadaşım bir kaç yıl kullandı hiçbir olumlu değişiklik olduğuna şahit olamadım.

0|1
    0|0
  • Arkadaş kullandı dökülmeyi biraz azalttı

0|1
    0|0
  • kullandım kafam şu an kel . teşekkürler ...

1|3
    0|0
    • nasıl yani detaylı açıklarsan sevinirim hem insanlarda aydınlanmış olur

• yaa boşver onları yaa .. kel kaldım bir kere ayna gurubundaki cemil özeren gibiyim .. yuvarlak gözlüklü vardıya onu gibiyim .. :/ ama yinede kötülemiş olmiym belki sana iyi gelir onu bilmem yani

• biklmiyorum kardeş Allah yardımcın olsun yinede teşekkürler

Yükleniyor... ;