Rüyamda sevdiğim kızın babasını gördüm ama sorun şu ki o adamı ben daha önce hiç görmemiştim bir yardım

Rüyamı anlatıyım. İkimizin aileside bir evde oturuyorlar ve tanışıyorlar galiba sohbet filan ediyorlar. Ben ailesini daha önce hiç görmedim saçı uzun mu kısa mı bilmiyorum yani. Sonra kendi evime geldikten sonra bana mesaj atıyor baya uzun bir mesaj ne yazdığını hatırlamıyorum onu okuyorum ve rüyam bitiyor uyanıyorum. Sorun şu ki babasını daha önce hiç görmedim neye benzediğini bilmiyorum ama rüyayı gördükten sonra on yıldır görüyormuş gibi hafızama kazındı ilk defa rüyamda gördüm. ona tarif ettiğimde ise evet babam dedi. Bunun anlamı nedir bilen var mı? Bu arada sevgili değiliz ama ben çok seviyorum...

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Çok seviyorsun olabilir bu tür şeyler kalbin temizse .

0|0
    0|0
    • ne geliyosa başımıza temiz olduğu için geliyo.. Evet haklısın çok seviyorum...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Oo sen erdin mi yoksa.

0|0
    0|0
    • Ermesemde babası erdirecek herhalde :D

• haha :D:D bence korkmuşsun biraz adamdan :D

• Adamın bakışını sevmedim sadece :D Onun dışında iyi birine benziyor :D

• ehehe :D Yemişin sen ayvayı :D

0|0
    0|0
  • Anlamını bilmiyorum ama şaşırdım yani :D

0|0
    0|0
    • Bende :D

• inşallah sonra tekrar görürsün rüyayııı :D

• inşallah :D

• yolda ilan görmüşsündür tesadüfen yoksa hiç görmediğin birisini rüyanda göremessin

0|0
    0|0
    • Yok hayır görmedim. Görsem bile normal bir vatandaş gibi davranmışımdır... Yolda bir sürü kişi görüyoruz her gün..

• tamam bende onu diyorum :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 2

• sen yine rüyanda görmüşsün önlem olur işte sana tongaya düşmezsin ben sarılırken hatuna babası arkadan tekme attıydı o.o

0|0
    0|0
    • Tekme mi bir hayal ettim de gülme krizine girdim :D

• haywanoğlu haywan arkadan vurulur mu insana yedik mi kızını o.o

• Hiç yani sadece sarılmışsın adamın hayvanlığı...

• Babası görünmüş işte kızıma yamuk yapmadan önce bu sıfatı hatırla görüşürüz hesabı :D

0|0
    0|0
    • Evet olabilir öyle bakışları filan vardı :)

Yükleniyor... ;