Galatasaray-Antalyaspor maçına gidecem ilk defa bir stata giricem tavsiyeleriniz?

Galatasaray-Antalyaspor maçına gidecem ilk defa bir stata giricem tavsiyelerinizi alırım
Passolig falan çıkardım biletimide aldımı stata girerken napmam lazım

0|0
015

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Yaninda makyaj malzemesi felan goturme

2|0
    0|0
    • makyaja ihtiyaç duyan biri değilim ama çocukluk aşkıma gidiyorum o yüzdmen biraz süslenicem :)

• Suslen de makyaj malzemesi felan goturme iceriye almiyorlar cunku (Basket macinda almiyorlardi futbolda da almiyorlardir bence) Bozuk para da almazlar, anahtar da almazlar iceriye.

• telefon kabıma kart sokuluyo ona para koyarım öyle giderim artık çanta falan almam

• Hadi hayırlısı iyi destekle Galatasarayı orda puan yok Antalyaya :)

0|0
    0|0
  • etrafındakilerin bayan olmasına dikkat et gollerde sevinirken neyin ne olacağı belli olmaz :D

2|0
    0|0
  • Bozuk para bulundurma, harca girmeden. Polis el koyabilir. Çanta götürme, cüzdanını korunaklı yere koy. Karrnını doyur, içeride zor olur. Şimdiki tuvaletler çok iyi ama yine de kalabalık olur. Tuvalet ihtiyacını minimalize et. ( Artık ne anladıysan :) )

0|0
    0|0
  • Gs stadina giriyorsan once bir besmele cekeceksin ;)

0|0
    0|0
  • Alt tarafi bir lig maci al bir paket çekirdeği otur çıtla maçını izle

0|0
    0|0
  • Varya o atmosferi gorunce cok heycanlancaksin :)

0|0
    0|0
  • biletler satışa çıkmış mi ne kadar

0|0
    0|0
    • en düşük 35 tl

• alayım bende o zaman ilk defa gidiyorsan maçtan bir yarım saat kırk dakka önce girin maç saatine yakın kalabalık olabilir. Stad etkileyici tekrar gidersin gibime geliyor

• bana hiç belli olmaz ya

• Güvenliklere passoligini veriyosun sonra turnikeden geçiyosun bu kadar 🖐

0|0
    0|0
  • hersey cok güzel olacak merak etme birde cimbom yenerse varya , parana cüzdanina sahip ol.

0|0
    0|0
  • Daha girmedim ben

0|0
    0|0
  • kuzey kale arkasına gel kopucaz biz orda. sesin kısılabilir dikkat ama

0|0
    0|0
  • yanlış forma giyme :)

0|0
    0|0
  • gol ayagına üstüne çuhlanmasın erkekler dikkat et
    üzerine rahatşeyler giyin

1|0
    0|0
    • kot forma gdicem sıkıntı olmaz ya

• tamam formam erkek formalarınddan zaten :D

• en iyisi öyle bende antalyaspor taraftarıyım istersen bizim tarafta izle 5-10 kişiyiz zaten rahat rahat izlersin :O

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;