Çekingen ve Utangaç erkekler hakkında..

Arkadaşlar sıınıfımda bir erkek arkadaşım vardı hep birlikte sınıfça film izliyorduk. Arkadaşıma yer kalmadı biz de en önceydik geldi sıramızın üstüne oturdu. Ona gelip yanımıza oturmasını söyledim. O da çok çekingen bir şekilde gülümseyerek "Yok" falan dedi. Çok çekindi belliydi. Ben biraz daha söylendim çekingenliğini aşması için ama bir arkdaşşı geldi "Gel arkaaya sıra çekelim" deyince gitti.. Ve ben o arkadaşımla konuşunca ne bileyim bakışları farklı geliyor. Kibar bir kere... Espritüel de bir çocuk.. Ama çok çekingen ben de benden etkilendiğini düşünüyordum. Ama herkese karşı mı böyle seçemiyorum. Çünkü kızlarla zorunda olmadıkça pek muhabbeti olmuyor. Siz biraz şu çekingen, utangaç erkek türlerini açıklar mısınız?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Utangaç insanların ne hissettiğini hoşlanıphoşlanmadını anlayabilmek çok zordur. Çünkü kapalıdırlar duygularını belli edemezler. Senden çok hoşlanmasına rağmen sana soğuk durabilir ya da hoşlanmasa da kibar davranabilir. Bunu en iyi sen anlayabilirsin. Biz hiç görmeden anlayamayız.

1|0
    0|0
    • Anlayamıyorum işte sorun o ..

• Hoşlanıyo gibi. Diğer kızlara nasıl davrandığını da görüyosundur sonuçta aynı sınıftasınız fark edersin mutlaka.

• Benden başka bir kızın kafasına dokunduğunu bilmem.. Sınıfta herkesin gıcık oldğu 2-3 kıza kötü davranır mesela :D

Ya ama ne biliyim yanımda durrmmaz hiç gider.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Daha önce Reddedilmiştir belki Ondan Tekrar reddedilmekten korkuyor olabilir sen biraz yakınlaş istersen..

1|0
    0|0
    • Yaa bana güvendi anlattı sınıfta onla ikimiz tekken .. Sadece 1 kişiyle çıkmış galiba.. Sanırım kız ona teklif etmiş yanlış hatırlamıyorsam. O da uzn sürmemiş.

• Özgüven Eksikliği Var Sanırım Bir ilişki felan olacak ise İpler senin elinde olacak anlaşılan..

Pek sevmem O Tipleri..

• demekki o işlerle pek haşır neşir değil.

• Kızların yaptığı basit hatalardan dolayı da erkekler açılamıyor onlara karşı. Sen onun çekingenliğini bitirmeye çalış. Bu da; ondan hoşlandığını bir şekilde belli etmenden geçer. Eğer anlarsa senin ondan hoşlandığını çekingenliği biter ve seninle iletişime geçmeye çalışır..

1|0
    0|0
    • Bende başka birini seviyorum o da farkında

• Anlıyorumm. :D

• sevindim ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu yeni nesilin büyük sorunu çekingenlik valla bir çözümü yok gibi.

1|0
    0|0
    • Genelleme yapma lütfen.. Yeni nesil sayılırım asla da çekinmem! :P

• erkeğin böyle türleridemi varmış

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;