Erkekler size bir sorum var bakın lütfen

bir kızın değeri sizin gözünüzde nedir? sevgiliniz ne zaman değerli olur sizin gözünüzde, beklentileriniz nelerdir?

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• erkeklere sormuşun ama bende cevap vermek istiyroum ne zaman bir erkeği kendine bağlarsan o zaman deyerlisin aşk anlamında

0|0
    0|0
    • nasıl bağlıycamm :/

• karsındakini tanırsan onun neyi sevip sevmediğini çözersen ona göre hakert edersin bağlanır

Örk: bazı erkekler hanım hanım içine kapanık kız sever bazıları da asi ruhlu inat sever işte sen svegilinin ne tür kız sevdiğini bilirsen ona göre hareket edersin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızı gerçekten seviyorsan değerine paha biçemezsin ama yok öbür gözle bakarsan değeri yok gibidir neredeyse.. Eğer değer veridiği kızda çocuğa değer veriyorsa her zaman değerli kalır ama yok her faceden skypeden ordan burdan tanıştığı elemana tel numarası verip buluşuyorsa değer meğer kalmaz ortada

0|0
    0|0
    • ben fazlasıyla değer verdim karşımdakine... şimdi daha yeni tanıştığı insanlar bile benden daha değerli :( ne yapayım bilmiorum...

• o öyle biri değil ama :(

• o zaman yeni tanışdığı kişiler senden neden değerli oluyor..

• bu cevaplanamaz.her şey olabilir belli olmaz.

1|0
    0|0
  • bir kadın hanım efendiliğinden asla ödün vermiyorsa, benim hayatımda olmasa da benim için değer verilebilecek bir kadındır...

0|0
    0|0
  • herkesten çok ona güvendiğini belli ettiğin anda eğer apaçi tipli birisi değilse seni kaybetmemek için herşeyi yapar..

ben öyle yapardım.

0|0
    0|0
    • ben öyle yaptım... ama kaybediyorum :(

• sevgilim olduktan sonra artık fazlaca değerlidir .

0|0
    0|0
  • Karşımdaki kendine kadar değer veriyorsa o kadar değerlidir. Mutlaka kendi değerini o biçmiştir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Seviyorsa değerlidir zaten sevmiyorsa değersiz basit.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;