Taksim Gezi Parkı 'na AVM yapımını protesto edenlere yapılan sert müdahaleler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Olaylar sırasında ölenler olduğu söyleniyor. Çok sayıda da yaralı var. Kentini, yeşilini korumaya çalışan insanlara yapılan bu sert ve orantısız müdahaleler hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Bir AVM yapmak için bütün bunların yaşanması büyük bir trajedi değil mi? Şahsen büyük üzüntü ve utanç duyuyorum.

0|0
49

En İyi Kız Görüşü

• Tayyip efendi esada demiyormuydu kendi halkına silah kullanıyor diye ? Kendi ne halt ediyor acaba ? Sokaktaki köpeğe bile gaz sıkıyorsa ne diyeyim ? Neyse o herif umarım bir damla suya ihtiyaç olurda bende o suyu yere dokmezsem ! Neyse sakinim .

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• haberleri ve tweet'leri görünce cok üzülüyorumm..

İstanbulda zaten 93 tane avm var. neyimize yetmiyor acaba ?

0|1
    0|0
  • Oraya AVM yapılmayacakmış bakan açıklama yapmış biraz önce haberlerde dinledim. Ağaçların hepside kesilmeyecek zaten falan dedi. Allah Allah anlamadım ben ya

0|1
    2|4
    • Yersen öyle,şimdiye kadar neredelermiş? Zamanında Tayyip Erdoğan belediye başkanıyken de üçüncü köprüyü yapmak çevre katliamı olur,kuzey ormanları katlolur dememiş mi?

• cok utandık:DDD

• senden utanmanı bekleyen kim ki acaba kendini ne sanıyorsun? taksime git hadi orada polislerle atış yerse tabii

• dövlet terör estiriyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yazık diyorum itin biri güzelim ülkeyi ne hale getirdi

link yazık

0|3
    1|0
  • Patron demiş ben kararımı verdim ne diyorsam o olacak bizimkiler yedikleri sopa ve biber gazı ile kalacaklar ama müstehak bu adam gökten inmedi oraya illa birileri oy verdi...

0|2
    0|0
  • seçimlerde yine akp silip süpürür milletimiz göremiyor hiçbirşeyi göremiyor akp ve tayyip diktatörlüğünü...

1|3
    0|0
  • hemen göstericilere destek vermeliyim

link

0|2
    2|0
  • AĞAÇ - AĞA - AĞ - A - AV - AVM

1|0
    1|0
  • Durum an itibariyle yeşili korumaktan çıkmışt,halk ile hükümet arasında ki üstünlük savaşına dönüşmüştür.Bi kaç sindirim sistemi olmayan odunu korumak için değilde hükümete haddini bildirmek ve halkın gücünü göstermek için gidilebilir.

0|0
    0|0
  • Yiğitt polislerimiz <3

0|0
    4|5
  • hakettiklerini bulmuşlarr.. sırf eylem yapmış olmak için eylem yapan boş kafalardan başka birşey değil. halkın yüzde 70 i taksim gezi parkını ayda yılda bir kez ara yol olarak kullanır, bir kısmı sevgilisiyle yiyişme mekanı olarak, bir kısmı da yatacak kalacak, otunu içip çekecek yer olarak kulllanır, bir baska kısmı da alkolünü alıp sotelenip zıbarmak için. kaç tane bayan tek basına gece gezi parkında geçebilir ? hiç bir bayan tabii ki. Neden çünkü oeylemde boy gösteren itin serserinin boş insanın alayı orda sotelenmiş bekler, gelene gecene laf atarr. kaçı gezi parkının tarihini bilir? hiçbiri. Maksat devlete karrsı başkaldırmak olsun diye boş boş orda eylem yaparlar. Bu halk bu kadar duyarlıydı da niye sattı seçimlerde ülkesini, bu kadar duyarlı maden neden baska haksızlıklarda boy göstermiyor, beyin yok yürek de yok o yüzden. hakkınızı zamanında sandıkda arayacaktınız, şimdi saçma salak eylemlerin hiçbir faydası olmaz. bu ülkede ne zaman eylem yapıldı diye yıkılmayan bir yer göördünüz? hiçbir zaman. her türlü yıkılcak, ne gidip dayak yeme canlısısın ki orda be kafasız.

hırsızlıkta zina da tecavüzde cinayette 3-5 kişi hariç sus pus oturan ya da internette facebook duvarlarına ileti yazmakla vatani görevini yerine getirip vicdanını rahatlattıgını düşünen bu halk, dandik bir park için eylem yapıyor, neyin kafası diye sorarlar adama. güüyorum izlerken olayları.

hakkını nerde ne zaman nasıl arayacagını ve aslında neye karsı masumu savunacagını bilmeyen, cabuk manupule olabilen gereksiz bir zihniyet bu ülkenin çogunlugu.

1|0
    0|1
  • allah belalarını versın o soktuklerı agaclar bıtaraflarına gırsın

0|2
    0|0
Yükleniyor... ;