Taksim Gezi Parkı !... Kaçışan insanları gördükçe ben utanıyorum üzülüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

link link çalışmazsa DHA canlı yayın yazın ve izleyin. Şu an orada biber gazından kaçışan insanları gördükçe ben utanıyorum üzülüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Eksiciler iş başında :) Kökünüz kurusun emii ...

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Bu şekilde susturamazlar.Dün oradaydım .Kim tepki gösteriyorsa ya ayyaş deniliyor ya provakatör ya ergenekoncu ,Olsun desinler.

Bir kendileri haklı zaten.

Çıkıp birde böbürlenirler köprüler yollar yaptırdık diye. Asgari ücret ne kadar bundan haber ver sen .Kime nereler peşkeş çekiliyor bundan haber ver. Kim alıyor bu ihaleleri .

Milli gelir artmışmış ekonomi iyiymiş. Maaşlar başka bankaya mı yatıyor başkası mı çekiyor bu maaşları da hep aynı yerinde.

Biraz gözünü açıp okuyan mili gelirdeki artışın sadece zenginlerin daha çok zenginleştikleri durumlarda da olduğunu görürler.

Fakir yine fakir.

Zengin havyar yer fakir biber gazı .

Yandaş para yer

Tepki gösteren halk biber gazı.

Keser döner sap döner.O sap fazla kalın olacak.

2|1
    0|2
    • 3. köprü için nasıl bir dedikodu var bir bilsen :) sence mantık olarak temel için yapılan kazıda nyi saklıyorlarda 5 metrelik çeper yapıyorlar etrafına, neyi gizliyorlar ya da neyin görünmesini istemiyorlar?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen neden utanıyorsun saldıranlar utansın.

Amaç Taksim meydanını çıkılamaz hale getirmek. 1 Mayısta bunu açıkca söylediler.

2|2
    2|3
  • Konuşmayın, sormayın, sorgulamayın toplumu olma yolunda hızla ilerliyoruz. Bu olayın sadece bir park direnişi, hükümete başkaldıran örgütler olarak düşünen geri zihniyete acıyorum. Parkın yıkılıp ve ağaçların kesilmesine karşı çıkanlara gaz bomalarıyla saldıranlar 3 gün önce PKK lı teröristleri sınır dışına uğurlayanlarla aynı kişiler. Bu ne garip bir tezattır. Biz mi teröristiz, terörizm mi yaşanılması gerekenler?

1|1
    0|0
  • Tepkimiz polise değil onlardan da gezi parkının yıkılmasını- ağaçların sökülmesini istemeyenler var. Ancak polis sadece orada, o emri vereni temsil ediyor. Asıl tepki o emri veren ve rantı götürenedir. Yarından itibaren gezi parkında olacağım, malum işten dolayı ancak akşam gidebildim ama yarın tüm orada olacağım...

1|0
    0|0
    • Zatenn polise bişey demeye hakkım yok, malesef verilen emri uyguluyorlar. Tam destek :) YAKIŞIR

• EMEK'de yenildik. 3. köprüde yenildik. Belki gezi parkında da yenileceğiz ama unutulmamalıdır ki Sezai Karakoç'un dediği gibi; yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır.

• Lütfen herkes facete paylaşsın ve orada olmaya çalışalım. link

• sabah ordaydım. yazık üzülüyorum onlara. yüzüm gözüm yandı yaa. allah belalarını versin.

3|2
    3|2
  • biber gazı moda oldu zaten şaşırmıyorum artık alıştık.

1|2
    0|0
  • daha çok karışıcak bu memleket çok.. c.teside kadıköyde toplanılıyo

2|0
    0|0
  • Boşver aba ne üzülüyosun, herkesin aklı var anasının gözü var :D

Ne gerek var eyleme falan bu işler kime yarıyor?

parti kavgası oldu ego falan oldu akp karşıtları öfkelerini kusuyolar tamam da bu paragraf yanlış çok basit ..

0|0
    0|0
  • 3. Köprü muhabbeti bitti şimdi de taksim park muhabbeti başladı.

1|0
    2|4
  • 1|2
    2|3
    • Ya aslında polisin de bir yerden sonra yapacağı bişey kalmıyor onlara verşlen emirler doğrultusunda yapıyorlar bunları :S

• Öyle polia olacağıma mesleği bırakırım.

• Özgürlüğün en büyük düşmanları halinden memnun kölelerdir.. ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• biber gazıyla başlayıp, bombalamaya kadar giden bu şiddetin bir son bulması gerektiğini düşünüyorum. yurtdışında olduğum için takip kaynaklarım sınırlı ancak son duyduğuma göre bir kişi de eylem sırasında hayatını kaybetmiş. dindar toplum istedikleri gerekçesiyle içki yasağını getiren insanlar bugün iki ağaç kesmek uğruna insanların canına kastediyor. bu nasıl bir dindarlık? insanlara zulmetmenin hangi dinde yeri olabilir? insanlık mıdır bu? link

0|0
    0|0
  • Dün akşam ordaydım. Bugünde gitmeyi planlıyorum. Birkaç arkadaşımın çadırını yakmış polisler , yaralanan arkadaşlarımız var ve en önemlisi başka yere nakledilip dikilemeyecek şekilde sökülmüş ağaçlar var :((

1|1
    2|1
    • Çok fena yaa, dün de abim görmüş birinin bacağı falan yanmış :(( Kuruttukları ağaçlar gibi kökleri kurusun ...

• Bizleri gütmeye çalışanları esas biz güderiz. Bizim kapı gibi Gençliğe Hitabemiz var. Biz Atamızdan mesajı sağlam aldık. Okullardan, kitaplardan kaldırsalarda beynimizden silemezler. Biz tepkimizi ölene dek koyarız.

• Sonun başlangıcındayız işte

1|0
    3|6
Yükleniyor... ;