Erkeklere bir Soru?

Spor yapan bayanlar sizce nasil? Guzel mi bulursunuz yoksa Kadin dedigin Spor yapmaz mi diyosunuz? :)

0|0
337

En İyi Erkek Görüşü

• Dozajinda olduktan sonra normal karsilarim. Ama böyle rambo gibi kaslı kaslı olanlardan tiskiniyorum 😕😶

2|0
    0|0
    • hahah aynen 😂

• Sana katiliyorum 👍😊

• Bende bana katıldığın için teşekkür ederim. :) kendimizi anlatabildiysek ne mutlu bize. :) sürçü lisan ettiysek affola. 😄

En İyi Kız Görüşü

• güzel derlerse spora başlayacak hanım kızımız xd

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Özellikle fitness yapanlara hastayım ve fitness yapan bir sevgili istiyorum 😃 yeterince açıklayıcı oldu galiba

1|0
    0|0
  • Beğenmiyorum spor yapanları. Hayatını spor salonlarına adayan insanlara gıcığım

1|0
    0|0
  • spor herkes için olmalı kadını erkegı farketmez saglık ıcın yapılmalı ayrıca estetık gorundugu ıcınde elbette kı daha cekici

0|0
    0|0
  • Sporu abartmadığı sürece kendine saygısı olduğunu gösterir iyi bişey 😀

1|0
    0|0
  • Kadın dediğin spor yapacak :)

1|0
    0|0
  • Çok abartanları çekici değil itici buluyorum
    Sürekli spordan bahseden erkek iticiliği gibi

0|0
    0|0
  • Güzel bulurum.

0|0
    0|0
  • Spor yapsin tabi gosterisli guzel oluyo hemde saglikli ama kas yapmayin genislemeyin one oyle 100kglik halter kaldiranlar

0|0
    0|0
  • normal kızlardır

0|0
    0|0
  • fiziği düzgünse gerek yok.

0|0
    0|0
    • Kendim icin sormadim genel olarak kendim zaten Spor yapiyorum :)

• ben de genel cevapladım fiziği düzgünse gerek yok büyük göğüs büyük kalça ince bel üçlüsü varsa gitmese de olur spora ama sağlık için yapıyorsa bir şey diyemem tabi onun için de illa spora gitmesine gerek yok günlük yaşam biçimini değiştirmesi yeterli.

• Kendine bakıyor diye düşünürüm.

güzel bişidir

0|0
    0|0
  • spor yapmayan bayan dışarıda unutulmuş çilek gibidir muhakkak zamanla pörsür kaybeder çekiçiliğini

0|0
    0|0
  • Tenisçileri kızgın tavada kızartıp yemek gerek

0|0
    0|0
  • spor yapar ama incecik olmaması lazım kadın dediğin dolgun olmalı sarılınca o sıcaklığı ve rahatlığı vermeli kuçaklaştığınız da hissetmelisin

0|0
    0|0
  • Spor yapan güzeldir 😊

0|0
    0|0
  • dadından yinmez

0|0
    0|0
  • Bu farklılık gosterir.
    Kiloluysa yapsın derim.
    Yani en azından iyi görünsün.

0|0
    0|0
  • yürüyüş bile olsa spor yapılmalı

0|0
    0|0
  • Bence bakımlı kadın kendine dikkat eden kadın güzeldir sporda bu yöntemlerden biri tabikide halter güreş gibi sporlardan bahsetmiyorum

0|0
    0|0
  • güzelse fıstık ise, cevis içi ise ve fit ise güzel bulurum tabiki, ama söylemin yanlış ninem de spor olarak yürüyüş yapıyor aynı şey değil mi?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Cevaplar arasinda arafta kaldim. com😒😒

0|0
    0|0
  • saçma bir soru, kadın dediğin spor yapmaz ne demek böyle bir şey mi var

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;