Spordan önce neler yemeliyim?

Merhabalar arkadaşlar, pazartesi günü spora başlayacağım. Çalıştığım için iş çıkışı gideceğim. Neler yemeliyim spora gitmeden önce?

0|0
1217

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Body yaptığını düşünüyorum body yapanlar genelleme olarak spordan önce yani akşam yemeği yemekler onun yerine kan şekerini orantida tutabilmek için şekerli su içerler spordan sonra yemek tüketirler bu yüzden de baya bir karbonhidrat yemelisin

0|1
    0|0
  • Yumurta gibi proteinli gidalar

0|1
    0|0
  • tavuğun beyax yerler

0|1
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslenmen gerek

0|1
    0|0
  • Spordan önce karbonhidrat sonrasında ise protein

1|1
    0|0
  • protein bazlı ürünler yemelisin ve diğer kalorili yiyeceklere dikkat etmelisin spor durumuna göre tüketmen gereken kaloriyi hocaların söyler ona göre bir diyet verirler zaten

0|1
    0|0
  • Pilav makarna karbonhidratlari muz et tavuk

0|1
    0|0
  • Diyetisyene git sor daha mantıklı olur

0|1
    0|0
  • spora gitmeden 2 saat önce yemek yemen gerekir ve protein ağırlıklı bir seyler yemelisin mesela tavuklu salata ya da ton balıklı salata iyi birer seçim olabilir aynı zamanda spora başlamadan yarım saat önce 1 lt su içebilirsen harika olur

0|1
    0|0
    • İki saat önceden yemek yemem mümkün değil. Daha pratik hazır yiyecek lazım açıkçası.

• Spordan önce yulaf ezmesi sonrasında haşlanmış tavuk et veya balık

0|1
    0|0
  • Karbonhidrat ve protein ayrıca katı meyvelerde ye.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben yulaf ezmesi+muz+fistik ezmesi+bebe büskivisi+ yarim yagli sütle beraber tuketiyorum , bazende yulaf ezmesi 2 yumurta 1 kasik protein tozu az bir cimdik tuz ve biraz un la omlet yapip yiyorum

0|1
    0|0
  • Spordan 1 saat önce tavuk döner ayran üstüne de sütlü bir tatlı güzel olur enerji verir 😃 spordan sonra da yine aynı şekilde proteinli şeyler tavuk balık et bulgur pilavı

0|1
    0|0
  • muz sut ekmek choco

0|1
    0|0
  • Yumurta

0|1
    0|0
  • Ben fazla bir sey yemiyorum protein alıp biraz bcaa alip antremanimi yaparim spordan sonra cok yemek yerim. Amacım zaten kilo almak. Sen de amacina göre ayarla.

0|1
    0|0
  • OnceKarbonhidrat ağırlıklı protein s onra protein ağırlıklı karbonhidrat 15 dk sonra da basit şeker al protein sentezin artsın yatmadan önce şeker. alma kan şekerin dusuk olsun büyüme hormonu çalışsın

0|1
    0|0
  • Spordan önce bişey yiyip o ağırlıkların altına girersen kusarsın. Zamanın pek bir önemi yok sporu yarı aç yarı tokken yap

0|1
    0|0
    • Beni tam ortalayacak yiyecekleri öğrenmek istiyorum zaten. Pratikte olması gerekiyor

• Spordan sonra ye, spordan önce yemek iyi değil

0|1
    0|0
  • yemek ye

0|1
    1|1
  • Karbonhidrat ve protein agirlikli.

0|1
    0|0
  • Basit karbonhidrat pilav haşlama patates biraz protein et vb muz olabilir 2 saat önce yemelisin kanına karıssın.

0|1
    0|0
  • bulabilirsen pirinç pilavı iyi gider

0|1
    0|0
  • kalori tozu al

0|1
    0|0
  • sakın ola ki karbonhidrat alma.

0|1
    0|0
    • Biri al biri alma diyor...

• alırsın almaya da, sporunu yaparsın kendini geliştirirsin lakin sporu bir bıraktığın zaman vücudunda sarkmalar meydana gelecektir. hani bulguru pirinç bol tüket yumurtanı eksik etme. karbon hidrat aldığında sporu bırakmamalısın hiç.

• Anladım usta, ancak yumurtayı hiç sevmiyorum.

• agirsaglam. net e bak bir

0|1
    0|0
  • kanka spordan önce karbonhidrat al orda calısırken yakmak ıcın spordan cıkncada protein agıorlıkle seler ye

1|0
    1|0
  • Mideni tıka basa doldurma. Amacına göre yemen gereken şeyler değişir. Amacını da eklemelisin soruya

0|1
    0|0
    • Vücuduma enerji verecek şekilde besin tüketmek istiyorum, tıka basa doldurarak spor yapılmaz zaten.

Yükleniyor... ;